Jedynie prawda jest ciekawa

Pawłowicz: Juncker to alkoholik

10.09.2015

Krystyna Pawłowicz atakuje wyborców PO i europejskich polityków za przyjmowanie imigrantów.

Zalewająca Europę fala imigrantów to powód do licznych komentarzy. Politycy i dziennikarze prześcigają się w publikowaniu swoich opinii w internecie. Posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się swoim zdaniem na Facebooku.

"WYBORCY PO, a WY CO? Nie reagujecie na to, co wyrabia z Polską i Polakami Wasza szefowa ? ISIS wzmacniany i odżywiany środkami z naszego, polskiego budżetu też kosztem Waszym i Waszych emerytów, będzie obcinał też Wasze głowy." - pisze Krystyna Pawłowicz.

"Nie pochowają Was na katolickim cmentarzu, bo na jego miejscu będzie stał już meczet.......WINA i odpowiedzialność za to co teraz wyrabia na szkodę Polski Wasza E. Kopacz OBCIĄŻA TEŻ WAS, WYBORCÓW PO i tej żałosnej premier......Macie dziś OBOWIĄZEK przeciwdziałać temu ,co p. Kopacz, pozbawiona instynktu narodowego i samozachowawczego wyczynia w interesie obcych." - dodaje posłanka PiS.

Na koniec Pawłowicz postanowiła zaatakować szefa Komisji Europejskiej, wytykając mu problemy z alkoholem.

"Też macie OBOWIĄZEK publicznie PROTESTOWAĆ........Polska jest nasza, a nie bezczelnego alkoholika J.C.Juncker'a."  - podsumowała.

mly/Facebook

[fot. wPolityce.pl/ANSA]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook