Jedynie prawda jest ciekawa


Pawłowicz do Kuźniara: Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł

28.08.2015

„Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł” – napisała na swoim profilu na Facebooku we wpisie skierowanym do Jarosława Kuźniara Krystyna Pawłowicz.

Posłanka PiS odniosła się do słów Jarosława Kuźniara w porannej audycji TVN24 o referendum ogłoszonym przez Andrzeja Dudę oraz o kandydacie  na prezydenta USA, Donaldzie Trumpie.

„Dziś, we "Wstajesz i Łżesz" J. KUŹNIAR trajkotał o "Dudowym referendum", a o poważnym /na dziś/ kandydacie na prezydenta USA, który usunął z sali przeszkadzającego mu jakiegoś lewackiego dziennikarza, że ma "mały rozumek"...” – opisała Pawłowicz (pisownia oryginana).

W dalszej części zwróciła się bezpośrednio do gwiazdora TVN24. „Jarosławie Kuźniar, Pan także do WSKSiM w Toruniu, na dokończenie studiów medialnych / Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł /”.

Na koniec ironicznie dodała: „Czekają już tam na Pana Justyna D-O i T. Lis. Też proszę zabrać tornister, kapcie,kanapki z jajkiem. Aha, i szczoteczkę do zębów.”

W czwartek pojawiła się informacja, że Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN24 do programu śniadaniowego w TVN-ie. Zdaniem Pawłowicz decyzja o jego przeniesieniu jest reakcją amerykańskich właścicieli na jej wpis. 

lap

[fot. YouTube]Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook