Jedynie prawda jest ciekawa

Pawłowicz do Kuźniara: Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł

28.08.2015

„Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł” – napisała na swoim profilu na Facebooku we wpisie skierowanym do Jarosława Kuźniara Krystyna Pawłowicz.

Posłanka PiS odniosła się do słów Jarosława Kuźniara w porannej audycji TVN24 o referendum ogłoszonym przez Andrzeja Dudę oraz o kandydacie  na prezydenta USA, Donaldzie Trumpie.

„Dziś, we "Wstajesz i Łżesz" J. KUŹNIAR trajkotał o "Dudowym referendum", a o poważnym /na dziś/ kandydacie na prezydenta USA, który usunął z sali przeszkadzającego mu jakiegoś lewackiego dziennikarza, że ma "mały rozumek"...” – opisała Pawłowicz (pisownia oryginana).

W dalszej części zwróciła się bezpośrednio do gwiazdora TVN24. „Jarosławie Kuźniar, Pan także do WSKSiM w Toruniu, na dokończenie studiów medialnych / Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł /”.

Na koniec ironicznie dodała: „Czekają już tam na Pana Justyna D-O i T. Lis. Też proszę zabrać tornister, kapcie,kanapki z jajkiem. Aha, i szczoteczkę do zębów.”

W czwartek pojawiła się informacja, że Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN24 do programu śniadaniowego w TVN-ie. Zdaniem Pawłowicz decyzja o jego przeniesieniu jest reakcją amerykańskich właścicieli na jej wpis. 

lap

[fot. YouTube]CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook