Jedynie prawda jest ciekawa


Paradne! Kamiński broni standardów: „Hofman to żul”

10.11.2014

Michał Kamiński, skompromitowany akolita rządzących, który może konkurować ze Stefanem Niesiołowskim w zapalczywości atakowania PiSu, znów jest aktywny. Obecnie komentuje chętnie sprawę posłów PiS, wyrzuconych już z partii. Okazuje się, że „Misio” jest obrońcą moralności w życiu publicznym.

„Wiem, jak to działa i wiem, że musieli ten bilet do Madrytu kupić kartą kredytową, bo inaczej nie ma w Ryanairze. A Ryanair zawsze to potwierdza mailem. Zamiast pisania ewidentnie prawniczym językiem przez adwokatów jakichś mętnych oświadczeń, co zrobili wczoraj ci trzej żałośni posłowie PiS, wystarczy pokazać maila” – rugał byłych kolegów Kamiński na antenie TVN 24. „Jeżeli bilet był kupiony przed dniem, kiedy prosili o zaliczkę, tzn. że mamy do czynienia z przestępstwem wyłudzenia zagrożonym do ośmiu lat pozbawienia wolności. Jeśli później, to duża niezręczność” – tłumaczy dalej.

I przechodzi to oceny Adama Hofmana. „Kim jest Adam Hofman? Jaki był Adam Hofman, to wiedzieli wszyscy: dziennikarze, działacze PiS, wszyscy którzy widzieli i wiedzieli jaką ma obyczajowość i moralność Adam Hofman. A to obyczajowość i moralność żula. To jest oczywiste dla każdego, kto zna tego żałosnego człowieka” – orzekł.

Jednak Kamiński nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał tej sytuacji do ataku na Jarosława Kaczyńskiego. „To jest afera Jarosława Kaczyńskiego. Ta afera obnaża moralność Jarosława Kaczyńskiego, a nie moralność Adama Hofmana” – skwitował Kamiński. Czy zatem Kaczyński to dla Kamińskiego też żul? Czy tę ocenę potwierdza fakt, że PiS właśnie wyrzucił posłów-skandalistów? Jeśli tak, dlaczego przez tyle lat współpracował z takimi „żulami”?

Zapewne w swojej zapalczywości Kamiński nie jest w stanie zobaczyć, jak jest żałosny. Dziś atakuje partię, która walczy z patologiami w swoich szeregach. Sam jednocześnie broni władzy, która z zamiatania pod dywan szeregu swoich afer zrobiła stałe narzędzie trwania przy korycie.

Posłów, którzy wyłudzili publiczne pieniądze, nie sposób bronić. Zachowali się skandalicznie i słusznie zostali usunięci z partii. Jednak ostatnim, który w tej sprawie powinien zabierać głos, jest „Misio” Kamiński, który jak widać przyjął do serca taktykę rodem z plemiennej polityki i mafijnego świata. Dziś atakuje tych, z którymi do niedawna współdziałał. Mentalność i moralność żula to dla Kamińskiego wyżyny o jakich może marzyć.

Stanisław Żaryn
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook