Jedynie prawda jest ciekawa


Onyszko: Z islamem trzeba ostro

25.03.2016

„W Danii istnieją muzułmańskie osiedla, do których boi się wejść policja. Rząd Polski nie może ulec naciskom ws. imigrantów”.

Były bramkarz reprezentacji Polski Arkadiusz Onyszko podzielił się na antenie TV Republika swoimi doświadczeniami z lat, które spędził w Danii. „Kiedy chodziłem do szkoły, to miałem wpojone pewne zasady. Nie słuchajmy tego, co mówią na Zachodzie o tym lewackim życiu (…) Uważam, że polski rząd nie powinien nigdy na to (muzułmańskie dzielnice – red.) pozwolić. Powinniśmy twardo stać przy swoich racjach, twardo stać przy swoich chrześcijańskich korzeniach” – powiedział.


Onyszko przyznał, że na Zachodzie ludzie na nas patrzą przez pryzmat taniej i dobrej siły roboczej, a Polska odbierana jest, jako kraj zacofany. Jak dodał, jesteśmy dumnym narodem i nie powinniśmy sobie pozwalać na takie traktowanie. „Cały czas z tym walczyłem. Głośno mówiłem, że jestem z Polski. Mówiłem im, żeby przyjechali do Polski i zobaczyli, jaki jest nasz kraj. Czasami jest obraz Polski, jakbyśmy nic nie mieli i furmanki jeździły po ulicy” – powiedział.

Były bramkarz odniósł się także do swojej książki „Fucking Polak”, która szybko stała się bestsellerem w tamtym kraju. „W jednym z rozdziałów w książce powiedziałem, że nie lubię homoseksualistów i zaczęły się problemy. W Danii byłem dość mocno represjonowany: zwolniono mnie na drugi dzień. Wróciłem do Polski i tutaj był całkiem inny odbiór mojej osoby. Jesteśmy wychowani w kraju katolickim i od małego miałem wpajane, że to coś złego. Nie wyobrażam sobie życia poza Polską” – ocenił.

Onyszko powiedział, że w Danii istnieją muzułmańskie osiedla, do których boi się wejść policja. Według niego z islamem należy postępować ostro, a polski rząd nie powinien ulec naciskom.


ez
[Fot. TV Republika]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook