Jedynie prawda jest ciekawa


Olejnik znów puściły nerwy. Może melisę?

05.12.2014

„Zostawiłabym w spokoju prof. Geremka, którego w bezczelny sposób chciano zlustrować”.

Monika Olejnik stała się ostatnio bohaterką wielu komentarzy. Wszystko dlatego, że nerwowość „gwiazdy” medialnej przekroczyła kolejne granice. To jednak nie tylko przypadek Olejnik. Ostatnio Leszek Miller, żyjący w dobrych układach z mainstreamowymi mediami, zarzucał innej „gwieździe” Janinie Paradowskiej, że zachowuje się, jakby zapisała się do PO.

Podobne refleksje i komentarze zapewne wywoła ostatni program, w którym wraz z Januszem Palikotem atakowała Jarosława Gowina. Wszystko przez to, że polityk wytknął jej hipokryzje.

Zacietrzewiona Olejnik załamywała ręce i wykrzykiwała: „Jak można donosić na własny kraj do Brukseli?!”. Odnosiła się do działań polityków prawicy, którzy podnieśli kwestię nadużyć wyborczych na szczeblu międzynarodowym.

„A zadała pani takie pytanie Bronisławowi Geremkowi, gdy skarżył Polskę?” - odarł przytomnie Gowin. To pytanie podziałało na Olejnik, niczym płachta na byka.

Olejnik odkrzyknęła coś nerwowo o „bezczelnej lustracji”, jaką miał zostać poddany Geremek. „Mogę Panu pokazać moje wywiady z prof. Geremkiem. Zostawiłabym w spokoju prof. Geremka, człowieka opozycji, którego w bezczelny sposób chciano zlustrować. Ja miałam wtedy do prof. Geremka..., że nie chciał się poddać lustracji. Proszę mi nie zarzucać takich rzeczy” - tłumaczyła.

Na uwagę Gowina, że wszyscy są równi wobec prawa, a on sam również musiał wielokrotnie wypełniać oświadczenie lustracyjne, Olejnik wskazała, że ją też lustrowano. Jej nerwowość sugerowała, że przeszłość i jej uwikłania są dla niej problemem.

„Jak to powiedział Leszek Miller, niektórzy dziennikarze antypisowscy wykonują pracę na rzecz rządu…” - powiedział w pewnym momencie programu Gowin, reagując na sposób prowadzenia przez Olejnik rozmowy. Niemal przez cały czas atakowała ona Gowina i PiS.

Widząc ostatnie skandale, do jakich dochodzi w czasie programów Olejnik – nagłe zakończenie rozmowy ze Zbigniewem Ziobrą, która rzuciła się w obronie czci Bronisława Komorowskiego, nerwowe reakcje w rozmowach z prawicowymi rozmówcami i politykami – trudno uciec od wrażenia, że redaktor Olejnik ma zdaje się jakiś problem.

Może melisa pomoże. Choć być może problemy są znacznie głębsze...

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook