Jedynie prawda jest ciekawa


Olejnik kpi z Kopacz. Idzie nowe?

30.06.2015

„Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją”.

Monika Olejnik zaskakuje. W swoich ostatnich wpisach na Facebooku krytykuje Ewę Kopacz. I wyśmiewa Pawła Kukiza, Janusza Korwin-Mikkego i Magdalenę Ogórek.

Dziennikarka TVN-u, chętnie wspierająca władzę, odniosła się do ostatniej kampanii promocyjnej Ewy Kopacz. Premier jeździ po Polsce koleją, więc Olejnik wskazała, że szefowa rządu zyskała nową „ksywkę”. „Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją” – pisze Olejnik. Dziennikarka nawiązując do prawdziwej postaci z argentyńskiej polityki de facto mocno krytykuje Ewę Kopacz.

Eva Peron była drugą żoną prezydenta Argentyny Juana Peróna, która włączyła się w jego kampanię prezydencką. Próbowała zaskarbić dla męża przychylność Argentyńczyków populistycznymi hasłami i wzywaniem biedoty do aktywności politycznej i powstania. Przez lata próbowała przekonywać, że pochodzi z ludu i się z nim solidaryzuje, choć była bardzo majętną kobietą. Po wygranej męża weszła do rządu.

Jak widać polityczna kariera Evy Peron kojarzy się Monice Olejnik z premier Kopacz. To chyba nie jest dla szefowej PO pozytywne porównanie.

Uznania w oczach Olejnik nie uzyskali również współpracownicy Pawła Kukiza. Dziennikarka odniosła się na swoim profilu także do ostatniego wystąpienia muzyka i samorządowca. „Paweł Kukiz powiedział, że program ma taki, jak marszałek Piłsudski - "gonić k... i złodziei". A na listy zaprosił Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego i Mariana Kowalskiego. To nie był jego najlepszy koncert...” – pisze Olejnik.

Czyżby Olejnik uznawała, że działania Kukiza jest sprzeczne z deklaracjami. Trudno nie zapytać, czy nie obraziła tym samym wymienionych przez siebie osób…

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook