Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Olejnik kpi z Kopacz. Idzie nowe?

30.06.2015

„Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją”.

Monika Olejnik zaskakuje. W swoich ostatnich wpisach na Facebooku krytykuje Ewę Kopacz. I wyśmiewa Pawła Kukiza, Janusza Korwin-Mikkego i Magdalenę Ogórek.

Dziennikarka TVN-u, chętnie wspierająca władzę, odniosła się do ostatniej kampanii promocyjnej Ewy Kopacz. Premier jeździ po Polsce koleją, więc Olejnik wskazała, że szefowa rządu zyskała nową „ksywkę”. „Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją” – pisze Olejnik. Dziennikarka nawiązując do prawdziwej postaci z argentyńskiej polityki de facto mocno krytykuje Ewę Kopacz.

Eva Peron była drugą żoną prezydenta Argentyny Juana Peróna, która włączyła się w jego kampanię prezydencką. Próbowała zaskarbić dla męża przychylność Argentyńczyków populistycznymi hasłami i wzywaniem biedoty do aktywności politycznej i powstania. Przez lata próbowała przekonywać, że pochodzi z ludu i się z nim solidaryzuje, choć była bardzo majętną kobietą. Po wygranej męża weszła do rządu.

Jak widać polityczna kariera Evy Peron kojarzy się Monice Olejnik z premier Kopacz. To chyba nie jest dla szefowej PO pozytywne porównanie.

Uznania w oczach Olejnik nie uzyskali również współpracownicy Pawła Kukiza. Dziennikarka odniosła się na swoim profilu także do ostatniego wystąpienia muzyka i samorządowca. „Paweł Kukiz powiedział, że program ma taki, jak marszałek Piłsudski - "gonić k... i złodziei". A na listy zaprosił Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego i Mariana Kowalskiego. To nie był jego najlepszy koncert...” – pisze Olejnik.

Czyżby Olejnik uznawała, że działania Kukiza jest sprzeczne z deklaracjami. Trudno nie zapytać, czy nie obraziła tym samym wymienionych przez siebie osób…

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Olejnik

,

Polska

,

polityka

,

rząd

Warto poczytać

 1. Stuhrok 24.10.2016

  Stuhr: Kaczyński jak Hitler

  Aktor przekonuje, że w naszym kraju panuje dyktatura.

 2. woler 24.10.2016

  Piotr Zaremba we "wSieci": "Wołyń" niepoprawny

  Polecamy esej poświęcony zamieszaniu po nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego!

 3. lisisiew 24.10.2016

  Lisiewicz: Macierewicz ograniczył wpływ rosyjskiej agentury

  Dziennikarz "Gazety Polskiej" pisze o działaniach rosyjskich agentów w mediach.

 4. popopop 24.10.2016

  Terlikowska: Przybysz w końcu pęknie

  Małgorzata Terlikowska apeluje o modlitwę za kobietę, która dokonała aborcji.

 5. marcoashx 24.10.2016

  Król: Zastanawiam się nad zmianą płci

  "Jako kobieta mógłbym napisać takie rzeczy, które się w głowie nie mieszczą".

 6. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 7. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 8. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook