Jedynie prawda jest ciekawa


Olejnik kpi z Kopacz. Idzie nowe?

30.06.2015

„Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją”.

Monika Olejnik zaskakuje. W swoich ostatnich wpisach na Facebooku krytykuje Ewę Kopacz. I wyśmiewa Pawła Kukiza, Janusza Korwin-Mikkego i Magdalenę Ogórek.

Dziennikarka TVN-u, chętnie wspierająca władzę, odniosła się do ostatniej kampanii promocyjnej Ewy Kopacz. Premier jeździ po Polsce koleją, więc Olejnik wskazała, że szefowa rządu zyskała nową „ksywkę”. „Ewa Kopacz ma nową ksywkę - Eva Peron. Premier po Polsce podróżuje koleją” – pisze Olejnik. Dziennikarka nawiązując do prawdziwej postaci z argentyńskiej polityki de facto mocno krytykuje Ewę Kopacz.

Eva Peron była drugą żoną prezydenta Argentyny Juana Peróna, która włączyła się w jego kampanię prezydencką. Próbowała zaskarbić dla męża przychylność Argentyńczyków populistycznymi hasłami i wzywaniem biedoty do aktywności politycznej i powstania. Przez lata próbowała przekonywać, że pochodzi z ludu i się z nim solidaryzuje, choć była bardzo majętną kobietą. Po wygranej męża weszła do rządu.

Jak widać polityczna kariera Evy Peron kojarzy się Monice Olejnik z premier Kopacz. To chyba nie jest dla szefowej PO pozytywne porównanie.

Uznania w oczach Olejnik nie uzyskali również współpracownicy Pawła Kukiza. Dziennikarka odniosła się na swoim profilu także do ostatniego wystąpienia muzyka i samorządowca. „Paweł Kukiz powiedział, że program ma taki, jak marszałek Piłsudski - "gonić k... i złodziei". A na listy zaprosił Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego i Mariana Kowalskiego. To nie był jego najlepszy koncert...” – pisze Olejnik.

Czyżby Olejnik uznawała, że działania Kukiza jest sprzeczne z deklaracjami. Trudno nie zapytać, czy nie obraziła tym samym wymienionych przez siebie osób…

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook