Jedynie prawda jest ciekawa


Olbrychski kaja się publicznie

19.06.2015

„Dumny byłem ze swojej nieskazitelności jako kierowca, a popełniłem grzech, bardzo się wstydzę…”

Daniel Olbrychski, który będzie odpowiadał za jazdę po pijanemu, bije się w pierś i zarzeka, że nie ma dla niego wymówek. W TVN zaznaczał, że „przez 40 lat prowadził samochód po całej Europie i nie miałem żadnego wypadku”. „Trzeba się publicznie uderzyć w piersi” — kajał się Olbrychski.

Żona aktora jednak próbowała relatywizować. „Nie jest łatwo. Ja jednak lubię każdą sytuację obrócić w coś pozytywnego. Jestem niepoprawną optymistką. Bardzo wielu przyjaciół dzwoni do nas i odbywamy poważne rozmowy. Ale to też nastraja do refleksji jak bardzo trzeba być nieufnym w stosunku do samego siebie i uważnym. Bo gdyby mi jednak przyszło do głowy, że po 8 godzinach snu, bo siedzieliśmy do 3 nad ranem, jest jakiś tam ślad alkoholu we krwi, to ja bym Daniela zawiozła” – mówiła Krystyna Demska-Olbrychska.

Aktor dokładnie opisywał okoliczności, w jakich pił alkohol dzień przed zatrzymaniem. „Wróciłem po teatrze do domu, byli znajomi i otworzyliśmy wino, nie wódkę, ja wódki w ogóle nie znoszę. Nie wolno mi było wsiadać do samochodu i jechać nawet do mojej stajni, która jest 2 kilometry dalej. Byłem przekonany, że po 8 godzinach snu już nie ma śladu po alkoholu” - wyjaśniał aktor. Jednak okazało się, że po śnie miał nadal 0,9 promila alkoholu we krwi. Zdaje się, że na jednej butelce wina się nie skończyło…

„Jestem dumny z tego, że 40 lat prowadziłem samochód po całej Europie, bardzo szybko i płaciłem czasami za przekraczanie szybkości, ale nie miałem żadnego wypadku na 2 miliony przejechanych kilometrów. Nawet stłuczki” - wyliczał Olbrychski.

„Kupiliśmy alkomat, bo trzeba go mieć, trzeba mieć własny alkomat” – wyciągnęła wnioski Krystyna Demska-Olbrychska.

„Jest mi strasznie przykro, bardzo przepraszam i tych którzy mnie lubią, czy lubili i tych którzy mnie nie lubią, wszystkich przepraszam. Taki dumny byłem ze swojej nieskazitelności jako kierowca, a tu popełniłem ciężki grzech, bardzo się tego wstydzę…” - mówił Daniel Olbrychski.

Jak widać aktor sam jest w ciężkim szoku.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook