Jedynie prawda jest ciekawa

Ogórek: Trzeba deportować radykalnych imamów

26.05.2017

Publicystka o islamskim zagrożeniu dla Unii Europejskiej.

„Wystąpienie pani premier odbiło się dużym echem. W stanach i w Europie, gdzie jest często ‘odwijane’” – mówi Magdalena Ogórek w rozmowie z portalem Telewizji Republika.

Doktor Ogórek komentowała wystąpienie premier Szydło, która w mocnych słowach apelowała do Europy o opanowanie w sprawie muzułmańskiej inwazji na Stary Kontynent.

„To wystąpienie pani premier jest tak chętnie słuchane, bo ona mówi, to co większość Europejczyków myśli, a często nie może tego wypowiedzieć na głos, bo w ich krajach obowiązuje poprawność polityczna” – powiedziała Ogórek.

„Europejczycy widzą co się dzieje, a to co się dzieje zaprzecza również Unii Europejskiej u podstaw. Unia nie była pomyślana w ten sposób, by pojawiały się enklawy, do których nie może wejść policja. A takie enklawy są w Belgii, we Francji, w Niemczech, nie mówiąc już o Skandynawii. To nie tak miało być. Nie tak była Unia Europejska pomyślana. I to jest ostatni moment, by zabrzmiał dzwonek alarmowy” – dodała.

Zdaniem publicystki, istnieje rozwiązanie, które pomoże w walce z dżihadystami.

„Wyjście jest jedno – natychmiastowa deportacja radykalnych imamów opłacanych przez Arabię Saudyjską. To jedyne rozwiązanie” – stwierdziła Magdalena Ogórek.

„Nie ma czegoś takiego jak pokojowo nastawiony muzułmanin. Koran mówi wprost, że muzułmanin może rozmawiać pokojowo, ale tym ostatnim postępowaniem jest ten zwrot agresywny wobec niewiernego. (…) To jest ideologia nie religia” – dodała.

Mly/telewizjarepublika.pl

Fot. [Telewizja Republika/YouTube]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook