Jedynie prawda jest ciekawa


Odwaga Owsiaka? Zakupy w butiku z damską bielizną

22.12.2014

„Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne...”

Jerzy Owsiak, szef WOŚP, tłumaczy w „Gazecie Wyborczej”, jak według niego powinny wyglądać dobre święta. Jaka jest recepta Owsiaka na udane święta? Opowieść to dość zaskakująca...

„Od wielu lat robię swoim bliskim, czyli żonie i dwóm córkom, prezent, który się wspaniale sprawdza. Przed każdą gwiazdką idę do tego samego butiku. To wymaga odwagi od mężczyzny, bo butik oferuje damską bieliznę. Ale wchodzę i za radą ekspedientek wybieram dla całej trójki figi” - tłumaczy szef WOŚP.

Dodaje, że „gdyby ich nie dał, w rodzinie powstałoby przykre napięcie, ponieważ to zwyczaj, który pielęgnują od 30 lat”. „Intymności, tej cielesnej, w tym niewiele. Przede wszystkim tradycja” - dodaje.

Przyznaje, że „obdarowywanie się bielizną było obowiązkowe i cieszyło nas nawet w czasach komuny, kiedy te części garderoby były straszne i przaśne”. „Dzielnie je zakładaliśmy na Nowy Rok, w końcu to prezenty od serca - i to działało! W kolejnym roku byliśmy szczęśliwi. A dziś to czysta przyjemność, bo te rzeczy są przepiękne. Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne i wysokiej jakości” - przyznaje Jerzy Owsiak.

Owsiak swoje recepty wykłada w sondzie dla „Gazety Wyborczej” nt. prezentów świątecznych. Jego recepty są bardzo ciekawe. Wizja odwagi Owsiaka i jego pomysły na prezydenty zaskakują.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook