Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Odwaga Owsiaka? Zakupy w butiku z damską bielizną

22.12.2014

„Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne...”

Jerzy Owsiak, szef WOŚP, tłumaczy w „Gazecie Wyborczej”, jak według niego powinny wyglądać dobre święta. Jaka jest recepta Owsiaka na udane święta? Opowieść to dość zaskakująca...

„Od wielu lat robię swoim bliskim, czyli żonie i dwóm córkom, prezent, który się wspaniale sprawdza. Przed każdą gwiazdką idę do tego samego butiku. To wymaga odwagi od mężczyzny, bo butik oferuje damską bieliznę. Ale wchodzę i za radą ekspedientek wybieram dla całej trójki figi” - tłumaczy szef WOŚP.

Dodaje, że „gdyby ich nie dał, w rodzinie powstałoby przykre napięcie, ponieważ to zwyczaj, który pielęgnują od 30 lat”. „Intymności, tej cielesnej, w tym niewiele. Przede wszystkim tradycja” - dodaje.

Przyznaje, że „obdarowywanie się bielizną było obowiązkowe i cieszyło nas nawet w czasach komuny, kiedy te części garderoby były straszne i przaśne”. „Dzielnie je zakładaliśmy na Nowy Rok, w końcu to prezenty od serca - i to działało! W kolejnym roku byliśmy szczęśliwi. A dziś to czysta przyjemność, bo te rzeczy są przepiękne. Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne i wysokiej jakości” - przyznaje Jerzy Owsiak.

Owsiak swoje recepty wykłada w sondzie dla „Gazety Wyborczej” nt. prezentów świątecznych. Jego recepty są bardzo ciekawe. Wizja odwagi Owsiaka i jego pomysły na prezydenty zaskakują.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Jerzy Owsiak

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook