Jedynie prawda jest ciekawa


Odwaga Owsiaka? Zakupy w butiku z damską bielizną

22.12.2014

„Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne...”

Jerzy Owsiak, szef WOŚP, tłumaczy w „Gazecie Wyborczej”, jak według niego powinny wyglądać dobre święta. Jaka jest recepta Owsiaka na udane święta? Opowieść to dość zaskakująca...

„Od wielu lat robię swoim bliskim, czyli żonie i dwóm córkom, prezent, który się wspaniale sprawdza. Przed każdą gwiazdką idę do tego samego butiku. To wymaga odwagi od mężczyzny, bo butik oferuje damską bieliznę. Ale wchodzę i za radą ekspedientek wybieram dla całej trójki figi” - tłumaczy szef WOŚP.

Dodaje, że „gdyby ich nie dał, w rodzinie powstałoby przykre napięcie, ponieważ to zwyczaj, który pielęgnują od 30 lat”. „Intymności, tej cielesnej, w tym niewiele. Przede wszystkim tradycja” - dodaje.

Przyznaje, że „obdarowywanie się bielizną było obowiązkowe i cieszyło nas nawet w czasach komuny, kiedy te części garderoby były straszne i przaśne”. „Dzielnie je zakładaliśmy na Nowy Rok, w końcu to prezenty od serca - i to działało! W kolejnym roku byliśmy szczęśliwi. A dziś to czysta przyjemność, bo te rzeczy są przepiękne. Jestem zachwycony, gdy dziewczyny chwalą mnie, że figi ładne i wysokiej jakości” - przyznaje Jerzy Owsiak.

Owsiak swoje recepty wykłada w sondzie dla „Gazety Wyborczej” nt. prezentów świątecznych. Jego recepty są bardzo ciekawe. Wizja odwagi Owsiaka i jego pomysły na prezydenty zaskakują.

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook