Jedynie prawda jest ciekawa

"Odradza się moralność szmalcowników"

11.07.2014

"Publiczne ataki na Profesora, który broni niewinnych nienarodzonych dzieci mają na celu sterroryzowanie opinii publicznej, a zwłaszcza wymiaru sprawiedliwości."


W atakach na prof. Chazana, znanego obrońcę życia, odradza się w Polsce moralność szmalcowników. Publiczne ataki na Profesora, który broni niewinnych nienarodzonych dzieci, mają na celu sterroryzowanie opinii publicznej, a zwłaszcza wymiaru sprawiedliwości i doprowadzenie do ukarania Profesora, za to, że nie chciał dopomóc w zabiciu nienarodzonego dziecka.

W czasie wojny donosy na tych, którzy bronili życia niewinnych i bezbronnych ludzi skazanych przez Niemców na śmierć, składali szmalcownicy. Wówczas chodziło o to, żeby skazać na śmierć tych, których niemieckie „państwo prawa" pozbawiło prawa do życia i o przykładne ukaranie tych, którzy tym bezbronnym i niewinnym pomagali przeżyć. Dziś także pozbawia się prawa do życia najbardziej niewinnych i bezbronnych – nienarodzone dzieci – i próbuje się nie tylko zastraszyć tych, którzy występują w ich obronie, ale także ich przykładnie ukarać.

To moralność szmalcowników, którzy pod pretekstem przestrzegania zasad „państwa prawa" , dążą do zmuszenia lekarzy do współuczestniczenia w mordowaniu niewinnych dzieci. I wówczas i teraz w tych tajnych, czy publicznych donosach przejawia się najbardziej obrzydliwy typ moralności szmalcowników.

A sam koncept "państwa prawa", o czym warto pamiętać, pochodzi z doktryny pozytywizmu prawnego, jednego z intelektualnych źródeł państwa totalitarnego. I próba zastraszania i zmuszenia lekarzy do współuczestniczenia w zbrodni prenatalnego dzieciobójstwa jest przejawem pełzającego neobolszewizmu dążącego do zakneblowania ust obrońcom życia i zniewolenia naszego narodu.

Marian Piłka

historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

[Na zdj. Prof. Bogdan Chazan. Fot. Razem.tv]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook