Jedynie prawda jest ciekawa

Odlot Niesiołowskiego: Petru to propisowski dywersant

22.07.2015

„Jest narzędziem PiS. Działa przeciwko PO” - krzyczał Niesiołowski. Współpracy nie wykluczył...

Ryszard Petru, człowiek wielokrotnie popierający PO i rząd Tuska, tworzy ruch NowoczesnaPL. Komentatorzy wskazują, że ruch ten jest konkurencją dla Platformy, zaś Paweł Graś ujawnił, że sam Petru chciał wejść w skład rządu Tuska, ale bezskutecznie.

Dziś Petru tworzy inicjatywę, która wygląda jak wyciągnięcie ręki do osób rozżalonych rządami PO-PSL, jednak przenikliwy Stefan Niesiołowski ma inne zdanie.

„To jest propisowska dywersja. On nie jest świadomy tego, że jest narzędziem PiS-u i dywersantem. Działa przeciwko PO, na korzyść PiS-u. On chyba tego nie chce, natomiast obiektywnie to jest propisowska dywersja” - krzyczał Niesiołowski.

W jego ocenie "ewentualny sukces Petru może odebrać Platformie głosy potrzebne do pokonania formacji Jarosława Kaczyńskiego".

Na koniec Niesiołowski przyznał, że nie wyklucza współpracy z... Ryszardem Petru. „W tej chwili z panem Petru nie da się niczego stworzyć, bo szkodzi Polsce, natomiast po wyborach jak wejdzie do Sejmu tak. Ja dopuszczam możliwość wszyscy przeciwko PiS-owi” - ogłosił Niesiołowski.

Czyżby Niesiołowski tak się zapędził, że stał się „propisowskim dywersantem”? Ciekawe kiedy sam siebie zaatakuje. To chyba kwestia dni...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook