Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Odlot Niesiołowskiego: Petru to propisowski dywersant

22.07.2015

„Jest narzędziem PiS. Działa przeciwko PO” - krzyczał Niesiołowski. Współpracy nie wykluczył...

Ryszard Petru, człowiek wielokrotnie popierający PO i rząd Tuska, tworzy ruch NowoczesnaPL. Komentatorzy wskazują, że ruch ten jest konkurencją dla Platformy, zaś Paweł Graś ujawnił, że sam Petru chciał wejść w skład rządu Tuska, ale bezskutecznie.

Dziś Petru tworzy inicjatywę, która wygląda jak wyciągnięcie ręki do osób rozżalonych rządami PO-PSL, jednak przenikliwy Stefan Niesiołowski ma inne zdanie.

„To jest propisowska dywersja. On nie jest świadomy tego, że jest narzędziem PiS-u i dywersantem. Działa przeciwko PO, na korzyść PiS-u. On chyba tego nie chce, natomiast obiektywnie to jest propisowska dywersja” - krzyczał Niesiołowski.

W jego ocenie "ewentualny sukces Petru może odebrać Platformie głosy potrzebne do pokonania formacji Jarosława Kaczyńskiego".

Na koniec Niesiołowski przyznał, że nie wyklucza współpracy z... Ryszardem Petru. „W tej chwili z panem Petru nie da się niczego stworzyć, bo szkodzi Polsce, natomiast po wyborach jak wejdzie do Sejmu tak. Ja dopuszczam możliwość wszyscy przeciwko PiS-owi” - ogłosił Niesiołowski.

Czyżby Niesiołowski tak się zapędził, że stał się „propisowskim dywersantem”? Ciekawe kiedy sam siebie zaatakuje. To chyba kwestia dni...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Stefan Niesiołowski

,

Polska

,

polityka

,

rząd

Warto poczytać

 1. wsieci-extra 30.03.2017

  Nowe "wSieci Extra"!

  Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”.

 2. boj 30.03.2017

  "wSieci": Bój o MSZ

  Konrad Kołodziejski o poważnych zmianach w resorcie.

 3. zybert2017303 30.03.2017

  Zybertowicz: Wojna informacyjna prowadzona przez Rosję

  - Ostrzelanie konsulatu i próba zaaranżowania fałszywej rozmowy prezydentów Polski i Ukrainy to elementy wojny informacyjnej prowadzonej przez Rosję — tak wczorajsze wydarzenia ocenił prof. Andrzej Zybertowicz.

 4. 1280px-AdamMichnik2012 30.03.2017

  Michnik: „ Kaczyński zrobi wszystko, żeby zniszczyć naszą gazetę”

  Adam Michnik udzielił wywiadu austriackiej gazecie „der Standard”, w którym stwierdził, że kłopoty "Gazety Wyborczej" są efektem działań prezesa PiS.

 5. bied11 30.03.2017

  Biedroń: Prior robił "porządek" w redakcjach

  Tajemniczy człowiek z Niemiec Peter Prior robił czystki w redakcjach gazet i wpływał na materiały prasowe, które w nich się ukazywały.

 6. jachvw 30.03.2017

  Jachowicz: Petru przygotowuje jakąś niespodziankę

  Jachowicz żartuje, że nie spał kilka nocy, bo martwił się, kto będzie premierem.

 7. met33 30.03.2017

  Abp Głódź: Chrześcijaństwo z Polski promieniuje na zewnątrz

  Chrześcijaństwo z Polski faktycznie promieniuje na zewnątrz i nie możemy nosić w sobie kompleksu - mówi w rozmowie z KAI abp Sławoj Leszek Głódź.

 8. flickrrrr-moody 29.03.2017

  Szewczak: Róbmy swoje, róbmy swoje

  "Dramat, nieszczęścia, upadek i bankructwa wieścił mistrz tanich frazesów prof. Leszka Balcerowicz i jego uczeń, ignorant ekonomiczny".

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook