Jedynie prawda jest ciekawa

Odlot! Niesiołowski atakuje biskupów!

09.12.2014

"To wina Kościoła! Od czasów Targowicy czegoś takiego nie było!"

"Następcy apostołów idą w marszu kłamstwa. A nawet jak nie pójdą, wystarczy, że są w komitecie honorowym. Wielka wina Kościoła w Polsce, który zapisuje czarny rozdział w swojej historii. Od czasów Targowicy czegoś takiego nie było!" - pieklił się Stefan Niesiołowski na antenie TVP2, komentując fakt, że kilku z polskich biskupów wsparło komitet honorowy marszu w obronie demokracji i wolności mediów. 

Polityk Platformy ewidentnie był zdenerwowany, a najbardziej dostało się tym z ludzi Kościoła, którzy wsparli marsz organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. "Jeśli biskupi idą w marszu kłamstwa, to jest to nieprawdopodobne! A potem ludzie, taki Terlikowski, dziwią się, że Kościoły są coraz bardziej puste. To właśnie przez Radio Maryja i Rydzyka!" - złościł się Niesiołowski.

Poseł był także wyraźnie poruszony aktywnością kardynała Dziwisza, który ośmielił się wystąpić podczas urodzin Radia Maryja. "Nie chcę tego komentować. Kardynał Dziwisz chowając Lecha Kaczyńskiego na Wawelu w dużym stopniu odpowiada za wojnę domową, którą właśnie mamy. Zrobił tyle zła, że teraz to naturalna droga " - żalił się Tomaszowi Lisowi.

Niesiołowski ciskał gromy również na Jarosława Kaczyńskiego, przekonując, że ten "podpala Polskę". "PiS przegrało wybory i che wygrać je przy pomocy ulicznej awantury!" - mówił. 

LL, TVP


Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook