Jedynie prawda jest ciekawa


Odlot! Niesiołowski atakuje biskupów!

09.12.2014

"To wina Kościoła! Od czasów Targowicy czegoś takiego nie było!"

"Następcy apostołów idą w marszu kłamstwa. A nawet jak nie pójdą, wystarczy, że są w komitecie honorowym. Wielka wina Kościoła w Polsce, który zapisuje czarny rozdział w swojej historii. Od czasów Targowicy czegoś takiego nie było!" - pieklił się Stefan Niesiołowski na antenie TVP2, komentując fakt, że kilku z polskich biskupów wsparło komitet honorowy marszu w obronie demokracji i wolności mediów. 

Polityk Platformy ewidentnie był zdenerwowany, a najbardziej dostało się tym z ludzi Kościoła, którzy wsparli marsz organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. "Jeśli biskupi idą w marszu kłamstwa, to jest to nieprawdopodobne! A potem ludzie, taki Terlikowski, dziwią się, że Kościoły są coraz bardziej puste. To właśnie przez Radio Maryja i Rydzyka!" - złościł się Niesiołowski.

Poseł był także wyraźnie poruszony aktywnością kardynała Dziwisza, który ośmielił się wystąpić podczas urodzin Radia Maryja. "Nie chcę tego komentować. Kardynał Dziwisz chowając Lecha Kaczyńskiego na Wawelu w dużym stopniu odpowiada za wojnę domową, którą właśnie mamy. Zrobił tyle zła, że teraz to naturalna droga " - żalił się Tomaszowi Lisowi.

Niesiołowski ciskał gromy również na Jarosława Kaczyńskiego, przekonując, że ten "podpala Polskę". "PiS przegrało wybory i che wygrać je przy pomocy ulicznej awantury!" - mówił. 

LL, TVP


Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook