Jedynie prawda jest ciekawa


Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

25.10.2016

„Każdy kolejny protest, wyjście tych pań na ulice, obnaża je coraz bardziej i pokazuje jakie są prawdziwe przyczyny tych protestów” - powiedziała na antenie Telewizji Republika dziennikarka, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl Marzena Nykiel.

Nykiel zwróciła uwagę, że mamy drugą rundę protestów, a za chwilę będzie kolejna, a to pokazuje, o co tak naprawdę chodzi.

„Na pewno nie o obronę życia kobiet, bo to było głównym hasłem pierwszego protestu. Teraz chodzi o dowolność, swawole, deprawacje w życiu publicznym, te panie zaczynają być coraz bardziej agresywne. To co widzieliśmy wczoraj, atak rozwścieczonej feministki na policjanta, to pokazuje jedno – te ustawiane rozruchy są ukierunkowane na zrobienie zamieszania społecznego, o pokazanie, że na ulicach dochodzi do bójek. To był zwiastun tego, co może się wydarzyć” - mówiła dziennikarka.

Dodała, że sprawa aborcji to temat bardzo dobrze napędzający rozruchy społeczne określonej części kobiet, określonej części Polaków.

„Ewidentnie politycy, którzy chcą odsunąć PiS od władzy sięgają po to jako jeden z tematów. Trybunał się nie sprawdził, może przez pierwsze miesiące, a aborcja bardzo łatwo, bardzo plastycznie wchodzi w te utarczki społeczne. Jestem przekonana, że te kobiety są wykorzystywane. Je się używa do tych zamieszek na ulicach, one nie mają świadomości w czym uczestniczą. Gdy się je posłucha, to ma się wrażenie, że mają one wysoki stopień ignorancji” - zwróciła uwagę Marzena Nykiel.

wt/Telewizja Republika

[fot. youtube.com/Telewizja Republika]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

Opinie