Jedynie prawda jest ciekawa


Nowy numer tygodnika "wSieci"

14.02.2016

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” raport tygodnika co media i brukselskie elity ukrywają przed obywatelami Unii Europejskiej.

W numerze ponadto  - koniec spektakularnej kariery Tuska w maju 2017 wieszczy Stanisław Janecki, Marek Pyza i Marcin Wikło piszą o planach i zadaniach powołanej ostatnio podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, a Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z dr Magdaleną Ogórek, historykiem, dziennikarką, byłą kandydatką na prezydenta RP.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 15 lutego. O kryzysie migracyjnym piszą na łamach „wSieci” Aleksandra Rybińska i Bronisław Wildstein. - Mieszkańcy starej Europy wraz z wydarzeniami nocy sylwestrowej w Kolonii boleśnie uświadomili sobie problemy wynikające z masowego napływu imigrantów. Pierwsze oznaki, że dzieje się źle, pojawiły się jednak o wiele wcześniej. Zostały mimo to przemilczane bądź były minimalizowane w swoim znaczeniu w imię tolerancji i poprawności politycznej – pisze Rybińska w materiale „Piekło Europy”. „Czy Europa chce popełnić samobójstwo?” – to z kolei tytuł materiału Bronisława Wildsteina.  - Angela Merkel, apelując, aby uchodźcy z Bliskiego Wschodu osiedlali się w Niemczech, otworzyła puszkę Pandory – ocenia publicysta.

Dlatego były lider PO powinien poprzestać na jednej kadencji jako przewodniczący Rady Europejskiej pisze Stanisław Janecki. Jak zauważa komentator polityczny  - W maju 2017 r. najpewniej nnastąpi bolesny finał najbardziej spektakularnej kariery III RP – Donalda Tuska.„Smoleńsk od nowa” – to materiał Marka Pyzy i Marcina Wikło. Dziennikarze piszą o zadaniach, jakie stoją przed licząca 21 członków podkomisją do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej.
-  7 marca rozpocznie się poważne badanie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jakie plany ma nowa komisja powołana przez ministra obrony? Gdzie leży klucz do prawdy o tragedii z 10 kwietnia 2010 r.? – zastanawiają się autorzy tekstu.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z dr Magdaleną Ogórek, historykiem, dziennikarką, byłą kandydatką na prezydenta RP.  - Tuż po kampanii prezydenckiej wciągnęły mnie mocno poszukiwania dzieł sztuki ukradzionych Polakom w czasie II wojny światowej przez Niemców. Natrafiłam na niesamowitą historię – ujawnia Ogórek.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 15 lutego br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 8. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook