Jedynie prawda jest ciekawa


Nowy numer tygodnika "wSieci"

14.02.2016

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” raport tygodnika co media i brukselskie elity ukrywają przed obywatelami Unii Europejskiej.

W numerze ponadto  - koniec spektakularnej kariery Tuska w maju 2017 wieszczy Stanisław Janecki, Marek Pyza i Marcin Wikło piszą o planach i zadaniach powołanej ostatnio podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, a Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z dr Magdaleną Ogórek, historykiem, dziennikarką, byłą kandydatką na prezydenta RP.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 15 lutego. O kryzysie migracyjnym piszą na łamach „wSieci” Aleksandra Rybińska i Bronisław Wildstein. - Mieszkańcy starej Europy wraz z wydarzeniami nocy sylwestrowej w Kolonii boleśnie uświadomili sobie problemy wynikające z masowego napływu imigrantów. Pierwsze oznaki, że dzieje się źle, pojawiły się jednak o wiele wcześniej. Zostały mimo to przemilczane bądź były minimalizowane w swoim znaczeniu w imię tolerancji i poprawności politycznej – pisze Rybińska w materiale „Piekło Europy”. „Czy Europa chce popełnić samobójstwo?” – to z kolei tytuł materiału Bronisława Wildsteina.  - Angela Merkel, apelując, aby uchodźcy z Bliskiego Wschodu osiedlali się w Niemczech, otworzyła puszkę Pandory – ocenia publicysta.

Dlatego były lider PO powinien poprzestać na jednej kadencji jako przewodniczący Rady Europejskiej pisze Stanisław Janecki. Jak zauważa komentator polityczny  - W maju 2017 r. najpewniej nnastąpi bolesny finał najbardziej spektakularnej kariery III RP – Donalda Tuska.„Smoleńsk od nowa” – to materiał Marka Pyzy i Marcina Wikło. Dziennikarze piszą o zadaniach, jakie stoją przed licząca 21 członków podkomisją do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej.
-  7 marca rozpocznie się poważne badanie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jakie plany ma nowa komisja powołana przez ministra obrony? Gdzie leży klucz do prawdy o tragedii z 10 kwietnia 2010 r.? – zastanawiają się autorzy tekstu.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z dr Magdaleną Ogórek, historykiem, dziennikarką, byłą kandydatką na prezydenta RP.  - Tuż po kampanii prezydenckiej wciągnęły mnie mocno poszukiwania dzieł sztuki ukradzionych Polakom w czasie II wojny światowej przez Niemców. Natrafiłam na niesamowitą historię – ujawnia Ogórek.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 15 lutego br., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook