Jedynie prawda jest ciekawa


Nowy numer tygodnika "wSieci"!

17.01.2016

Minister Dawid Jackiewicz ujawnia patologie rządów PO-PSL.

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

Minister Dawid Jackiewicz ujawnia na łamach tygodnika „wSieci” patologie rządów PO-PSL i zapowiada – „będę strażnikiem skarbu narodowego”. W nowym numerze ponadto wywiad z Markiem Rymkiewiczem, a także kim jest Mateusz Kijowski, list Bronisława Wildsteina „Kto szczuje i poniża”.Z tygodnikiem również magazyn „Fronda” – pod redakcją Grzegorza Górnego, a w nim m.in. wyjaśnienie początków życia -  teoria ewolucji kontra inteligentny projekt.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 7 grudnia.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z Dawidem Jackiewiczem, ministrem skarbu państwa, politykiem PiS. - Wiem, po co zostałem tu przysłany przez wyborców, i nie zawiodę ich. Bizancjum się skończyło. Skończymy z żerowaniem na majątku publicznym. Chcemy, by spółki skarbu państwa napędzały polski rozwój – zapowiada minister.

Kim jest lider Komitetu Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski? – na to pytanie odpowiadają Marek Pyza i Marcin Wikło.  - „Pieniądze nigdy się go nie trzymały, a zawsze musiał mieć „fajne” rzeczy. Teraz też. To nie do pomyślenia, żeby facet, który musi spłacić 80 tys. długu, zawsze miał najnowszy sprzęt. Gdy mam długi i jestem uczciwym człowiekiem, to najpierw je oddaję, a dopiero potem zbieram na najnowszy komputer” — opowiada były znajomy. Prześwietliliśmy szefa KOD – piszą dziennikarze.

Z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem rozmawia Joanna Lichocka.  - To oni, Żeromski, Mickiewicz, Kochanowski, są odpowiedzialni za to, że polscy patrioci wygrali jesienne wybory 2015 r., ponieważ to oni uczyli nas przez wieki miłości do ojczyzny – mówi Rymkiewicz.

„ List do Przyjaciela, czyli o tym, kto „szczuje i poniża” pisze w tygodniku Bronisław Wildstein. - W piątkowym (8 stycznia) wrocławskim dodatku „Gazety Wyborczej” na czołówce ukazał się wywiad z Aleksandrem Gleichgewichtem, przewodniczącym Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu, byłym działaczem „Solidarności” i opozycji przedsierpniowej. Jest on moim przyjacielem od 1977 r., a ponieważ wywiad zatytułowany „W powietrzu czuć smród 1968 r.” dotyczy spraw podstawowych dla naszego kraju i zawiera głównie, moim zdaniem, niesprawiedliwe, oskarżenia nowej większości parlamentarnej i ogólnie ludzi, którzy chcieliby zmienić rzeczywistość III RP, uznałem, że powinienem publicznie zaprezentować moją nań odpowiedź. Starcie naszych racji jest bowiem przejawem fundamentalnego sporu, który głęboko przeorał polskie społeczeństwo – tak uzasadnia swój list Bronisław Wildstein.

W numerze ponadto magazyn „Fronda” - a w nim m.in. teoria ewolucji kontra inteligentny projekt.  Przemysław Barszcz podpowiada gdzie szukać prawdy o początkach i rozwoju życia na ziemi.  - Sporządzony według tradycji ręką Mojżesza opis stworzenia świata wraz z pozostałą treścią spisanej ponad trzy tysiące lat temu Księgi Rodzaju zawiera wiele informacji, które zostały potwierdzone przez nauki przyrodnicze. Wszystko wskazuje na to, że pierwszezwierzęta rzeczywiście pojawiły się w wodzie, a biblijny potop w swoich konsekwencjach ma zaskakująco wiele wspólnego z odnotowanymi w historii życia okresami masowego wymierania prowadzącymi do ekstynkcji nawet, jak się szacuje, ponad 90 proc. ówcześnie żyjących stworzeń – pisze dziennikarz.

Na łamach dodatku również m.in. reportaż z Donbasu Dawida Wildsteina.  - Nikt w Europie nie pamięta już o wojnie w Donbasie. Nie pamiętają o niej także na Ukrainie.  To „dziwna wojna ”, w której ostatnio jest więcej wystrzałów na pokaz niż realnej walki – pisze autor.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 18 styczniabr., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

 

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook