Jedynie prawda jest ciekawa


Nowy numer tygodnika "wSieci"!

17.01.2016

Minister Dawid Jackiewicz ujawnia patologie rządów PO-PSL.

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”

Minister Dawid Jackiewicz ujawnia na łamach tygodnika „wSieci” patologie rządów PO-PSL i zapowiada – „będę strażnikiem skarbu narodowego”. W nowym numerze ponadto wywiad z Markiem Rymkiewiczem, a także kim jest Mateusz Kijowski, list Bronisława Wildsteina „Kto szczuje i poniża”.Z tygodnikiem również magazyn „Fronda” – pod redakcją Grzegorza Górnego, a w nim m.in. wyjaśnienie początków życia -  teoria ewolucji kontra inteligentny projekt.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży od 7 grudnia.

Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z Dawidem Jackiewiczem, ministrem skarbu państwa, politykiem PiS. - Wiem, po co zostałem tu przysłany przez wyborców, i nie zawiodę ich. Bizancjum się skończyło. Skończymy z żerowaniem na majątku publicznym. Chcemy, by spółki skarbu państwa napędzały polski rozwój – zapowiada minister.

Kim jest lider Komitetu Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski? – na to pytanie odpowiadają Marek Pyza i Marcin Wikło.  - „Pieniądze nigdy się go nie trzymały, a zawsze musiał mieć „fajne” rzeczy. Teraz też. To nie do pomyślenia, żeby facet, który musi spłacić 80 tys. długu, zawsze miał najnowszy sprzęt. Gdy mam długi i jestem uczciwym człowiekiem, to najpierw je oddaję, a dopiero potem zbieram na najnowszy komputer” — opowiada były znajomy. Prześwietliliśmy szefa KOD – piszą dziennikarze.

Z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem rozmawia Joanna Lichocka.  - To oni, Żeromski, Mickiewicz, Kochanowski, są odpowiedzialni za to, że polscy patrioci wygrali jesienne wybory 2015 r., ponieważ to oni uczyli nas przez wieki miłości do ojczyzny – mówi Rymkiewicz.

„ List do Przyjaciela, czyli o tym, kto „szczuje i poniża” pisze w tygodniku Bronisław Wildstein. - W piątkowym (8 stycznia) wrocławskim dodatku „Gazety Wyborczej” na czołówce ukazał się wywiad z Aleksandrem Gleichgewichtem, przewodniczącym Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu, byłym działaczem „Solidarności” i opozycji przedsierpniowej. Jest on moim przyjacielem od 1977 r., a ponieważ wywiad zatytułowany „W powietrzu czuć smród 1968 r.” dotyczy spraw podstawowych dla naszego kraju i zawiera głównie, moim zdaniem, niesprawiedliwe, oskarżenia nowej większości parlamentarnej i ogólnie ludzi, którzy chcieliby zmienić rzeczywistość III RP, uznałem, że powinienem publicznie zaprezentować moją nań odpowiedź. Starcie naszych racji jest bowiem przejawem fundamentalnego sporu, który głęboko przeorał polskie społeczeństwo – tak uzasadnia swój list Bronisław Wildstein.

W numerze ponadto magazyn „Fronda” - a w nim m.in. teoria ewolucji kontra inteligentny projekt.  Przemysław Barszcz podpowiada gdzie szukać prawdy o początkach i rozwoju życia na ziemi.  - Sporządzony według tradycji ręką Mojżesza opis stworzenia świata wraz z pozostałą treścią spisanej ponad trzy tysiące lat temu Księgi Rodzaju zawiera wiele informacji, które zostały potwierdzone przez nauki przyrodnicze. Wszystko wskazuje na to, że pierwszezwierzęta rzeczywiście pojawiły się w wodzie, a biblijny potop w swoich konsekwencjach ma zaskakująco wiele wspólnego z odnotowanymi w historii życia okresami masowego wymierania prowadzącymi do ekstynkcji nawet, jak się szacuje, ponad 90 proc. ówcześnie żyjących stworzeń – pisze dziennikarz.

Na łamach dodatku również m.in. reportaż z Donbasu Dawida Wildsteina.  - Nikt w Europie nie pamięta już o wojnie w Donbasie. Nie pamiętają o niej także na Ukrainie.  To „dziwna wojna ”, w której ostatnio jest więcej wystrzałów na pokaz niż realnej walki – pisze autor.

Nowy numer największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci” w sprzedaży od 18 styczniabr., także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

 

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook