Jedynie prawda jest ciekawa


Nowe wydanie tygodnika "wSieci": PO w rękach lewicy

03.03.2013

W najnowszym numerze tygodnika "wSieci": Piotr Zaremba o tym, że premier Donald Tusk poważnie zawiódł konserwatystów. Jezuita, profesor teologii, ks. Dariusz Kowalczyk twierdzi, że „abdykacja nie jest wynikiem słabości Benedykta XVI, lecz wyrazem oryginalnej wielkości papieża”, a były prezes PZPN, hungarysta Michał Listkiewicz, w rozmowie z Cezarym Kowalskim, chwali reformy węgierskiego premiera Wiktora Orbana.

W najnowszym wydaniu „wSieci” nie zabraknie znanej i lubianej przez czytelników rubryki „Z życia koalicji, z życia opozycji” autorstwa Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego.

Bracia Karnowscy tym razem rozmawiają z reżyserem Januszem Zaorskim, który nazywa film „Syberiada polska” opowieścią o polskim zwycięstwie. „Wróciliśmy jednak – jako naród – z piekła tej zsyłki – komentuje twórca filmu.

Na „Dzień Kobiet” dziennikarka Polsatu i Polsat News Dorota Gawryluk w rozmowie z Dorotą Łosiewicz mówi o macierzyńskiej i kobiecości, apelując do przedstawicielek płci pięknej, by nie słuchały feministek.

Publicysta i reżyser filmowy Maciej Pawlicki w materiale „Lot hipstera, czyli jak wzniosłą ideę wbić pod czachę pędzącego troglodyty” przywołuje film „Lot” Roberta Zemeckisa, stawiając go za przykład sztuki przekazującej rzeczy ważkie w sposób zrozumiały dla masowego widza.

Ponadto w numerze artykuł Marka Pyzy o ministrze Tomaszu Arabskim, który „ucieka do ambasady”. Autor materiału twierdzi, że wyjeżdżając na placówkę „Arabski zostawia bez odpowiedzi mnóstwo smoleńskich pytań”.

Z kolei były naczelny „Wprost”, Marek Król pisze o tym, jak „informacyjny pavulon powoli zabija opinię publiczną”, a Stanisław Janecki w materiale „Lewy do lewego. Szorstka przyjaźń zamienia się w nagonkę” wnioskuje, że „Polska lewica wchodzi w fazę samounicestwienia, a jej grabarzem może być ojciec założyciel Aleksander Kwaśniewski.

Wśród autorów nowego numeru „odważnego tygodnika młodej Polski” znajdują się również m.in. Jerzy Jachowicz, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Janusz Rewiński, Kamila Łapicka, Marcin Wolski.

Dyrektor artystyczny „W Sieci” Michał Korsun w charakterystyczny dla siebie sposób komentuje rzeczywistość. Tym razem odnosi się do afery celebryckiej związanej z kradzieżą futer, podczas której zatrzymane zostały narzeczona Roberta Janowskiego i żona Mirosława Drzewieckiego.

Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 8. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook