Jedynie prawda jest ciekawa


Nowe wydanie tygodnika "wSieci": PO w rękach lewicy

03.03.2013

W najnowszym numerze tygodnika "wSieci": Piotr Zaremba o tym, że premier Donald Tusk poważnie zawiódł konserwatystów. Jezuita, profesor teologii, ks. Dariusz Kowalczyk twierdzi, że „abdykacja nie jest wynikiem słabości Benedykta XVI, lecz wyrazem oryginalnej wielkości papieża”, a były prezes PZPN, hungarysta Michał Listkiewicz, w rozmowie z Cezarym Kowalskim, chwali reformy węgierskiego premiera Wiktora Orbana.

W najnowszym wydaniu „wSieci” nie zabraknie znanej i lubianej przez czytelników rubryki „Z życia koalicji, z życia opozycji” autorstwa Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego.

Bracia Karnowscy tym razem rozmawiają z reżyserem Januszem Zaorskim, który nazywa film „Syberiada polska” opowieścią o polskim zwycięstwie. „Wróciliśmy jednak – jako naród – z piekła tej zsyłki – komentuje twórca filmu.

Na „Dzień Kobiet” dziennikarka Polsatu i Polsat News Dorota Gawryluk w rozmowie z Dorotą Łosiewicz mówi o macierzyńskiej i kobiecości, apelując do przedstawicielek płci pięknej, by nie słuchały feministek.

Publicysta i reżyser filmowy Maciej Pawlicki w materiale „Lot hipstera, czyli jak wzniosłą ideę wbić pod czachę pędzącego troglodyty” przywołuje film „Lot” Roberta Zemeckisa, stawiając go za przykład sztuki przekazującej rzeczy ważkie w sposób zrozumiały dla masowego widza.

Ponadto w numerze artykuł Marka Pyzy o ministrze Tomaszu Arabskim, który „ucieka do ambasady”. Autor materiału twierdzi, że wyjeżdżając na placówkę „Arabski zostawia bez odpowiedzi mnóstwo smoleńskich pytań”.

Z kolei były naczelny „Wprost”, Marek Król pisze o tym, jak „informacyjny pavulon powoli zabija opinię publiczną”, a Stanisław Janecki w materiale „Lewy do lewego. Szorstka przyjaźń zamienia się w nagonkę” wnioskuje, że „Polska lewica wchodzi w fazę samounicestwienia, a jej grabarzem może być ojciec założyciel Aleksander Kwaśniewski.

Wśród autorów nowego numeru „odważnego tygodnika młodej Polski” znajdują się również m.in. Jerzy Jachowicz, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Janusz Rewiński, Kamila Łapicka, Marcin Wolski.

Dyrektor artystyczny „W Sieci” Michał Korsun w charakterystyczny dla siebie sposób komentuje rzeczywistość. Tym razem odnosi się do afery celebryckiej związanej z kradzieżą futer, podczas której zatrzymane zostały narzeczona Roberta Janowskiego i żona Mirosława Drzewieckiego.

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook