Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Nowe wydanie tygodnika „ABC” już w kioskach!

20.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Przyłapaliśmy wiceministra finansów Jacka Kapicę (45 l.), jak służbową limuzyną spieszy się do przychodni dziecięcej w Warszawie, gdzie jego syn ma wizytę u doktora. Resort przekonuje, że mu wolno, bo podpisał umowę. Tak oto wykorzystuje się służbowe auta w naszym kraju!

W tygodniku także doradca prezydenta Komorowskiego, Henryk Wujec odpowiada za tragiczny wypadek z 2014 r. Dlaczego śledztwo w tej trwało ponad rok? Na łamach „ABC” także kulisy małżeńskiego kryzysu Beaty Kozidrak i wstrząsający apel do polityków o zmianę przepisów dotyczących ochrony przed niebezpiecznymi przestępcami po odbyciu kary więzienia.

Nowe wydanie rozpoczyna obszerny wywiad tygodnika „ABC” z kandydatem na prezydenta, Andrzejem Dudą, który mówi dziennikarzom „ABC”:

"Więcej pracować już nie możemy, jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem przeciętnej liczby godzin przepracowanych rocznie. Jak mówiłem w debacie telewizyjnej - spotykam ludzi, którzy mówią, że dłużej pracować się już nie da. I mają rację. Możemy ruszyć mocno do przodu, Polakom może się żyć znacznie lepiej".

Swoistym uzupełnieniem słów Dudy jest przygotowany przez redakcję „ABC” Manifest 2015. 

"Głodowe pensje, brak perspektyw, codzienna walka o godne życie i poczucie lekceważenia przez polityczne elity. Tracimy cierpliwość. Chcemy, by władza dbała o obywateli. Żądamy zmian!" - czytamy w tygodniku, przy trzynastopunktowej liście postulatów, zarzutów i problemów, jakich Polacy mają już zwyczajnie dość.

O tej złości mówi w wywiadzie na łamach tygodnika „ABC” także Paweł Kukiz. Zobacz też, co dziś mają kandydaci na prezydenta, jak zbudowany jest i ile ma sypialni Pałac Prezydencki oraz jak wpływa na nas mieszkanie w mieście i co jeść by być modnym. 

Jak co tydzień, w „Magazynie ABC” zestaw najciekawszych tekstów reporterskich, m.in. publicystyczne podsumowanie zmagań lewicy i prawicy - Piotr Skwieciński pisze jak to się stało, że polska lewica, która jeszcze kilkanaście lat temu była najważniejszą siłą polityczną kraju, dziś znalazła się na granicy upadku? Po prawej stronie – o prawicy w cieniu Kukiza pisze Stanisław Janecki. Polecamy też uwadze podsumowanie „Durczok Gate” przed spotkaniem byłego dziennikarza TVN z byłym redaktorem naczelnym „Wprost”, Sylwestrem Latkowskim w sądzie 

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 20 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik
Słowa kluczowe:

tygodnik

,

doradca

,

prezydent

,

wypadek

,

śledztwo

Warto poczytać

 1. mid-17118019 20.01.2017

  Premier: „Tabory się podciągnęły”

  „Wydarzenia, które miały miejsce, nie budzą wątpliwości, że chodziło o przejęcie władzy”.

 2. rziemkiewiczchlodnymokiemtvreo 20.01.2017

  Ziemkiewicz: „Wszyscy strasznie boją się Trumpa”

  „Jest przerażenie, że prezydentem USA zostaje człowiek, na którego Putin ma haki”.

 3. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 4. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 5. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 6. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

 7. 70cdb516e4b14756914fa91facf4656b 18.01.2017

  Jakubiak: Partie bez idei zawsze tak kończą

  „Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają. W kłamstwach, niedopowiedzeniach, matactwach”.

 8. kostrzewa-zorbaswSieci 18.01.2017

  Kostrzewa-Zorbas we „wSieci”: Po pierwsze – odstraszanie

  „Skuteczne odstraszanie zapobiega wybuchowi zbrojnego konfliktu” – zauważa ekspert.

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook