Jedynie prawda jest ciekawa

Nowe wydanie tygodnika „ABC” już w kioskach!

20.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Przyłapaliśmy wiceministra finansów Jacka Kapicę (45 l.), jak służbową limuzyną spieszy się do przychodni dziecięcej w Warszawie, gdzie jego syn ma wizytę u doktora. Resort przekonuje, że mu wolno, bo podpisał umowę. Tak oto wykorzystuje się służbowe auta w naszym kraju!

W tygodniku także doradca prezydenta Komorowskiego, Henryk Wujec odpowiada za tragiczny wypadek z 2014 r. Dlaczego śledztwo w tej trwało ponad rok? Na łamach „ABC” także kulisy małżeńskiego kryzysu Beaty Kozidrak i wstrząsający apel do polityków o zmianę przepisów dotyczących ochrony przed niebezpiecznymi przestępcami po odbyciu kary więzienia.

Nowe wydanie rozpoczyna obszerny wywiad tygodnika „ABC” z kandydatem na prezydenta, Andrzejem Dudą, który mówi dziennikarzom „ABC”:

"Więcej pracować już nie możemy, jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem przeciętnej liczby godzin przepracowanych rocznie. Jak mówiłem w debacie telewizyjnej - spotykam ludzi, którzy mówią, że dłużej pracować się już nie da. I mają rację. Możemy ruszyć mocno do przodu, Polakom może się żyć znacznie lepiej".

Swoistym uzupełnieniem słów Dudy jest przygotowany przez redakcję „ABC” Manifest 2015. 

"Głodowe pensje, brak perspektyw, codzienna walka o godne życie i poczucie lekceważenia przez polityczne elity. Tracimy cierpliwość. Chcemy, by władza dbała o obywateli. Żądamy zmian!" - czytamy w tygodniku, przy trzynastopunktowej liście postulatów, zarzutów i problemów, jakich Polacy mają już zwyczajnie dość.

O tej złości mówi w wywiadzie na łamach tygodnika „ABC” także Paweł Kukiz. Zobacz też, co dziś mają kandydaci na prezydenta, jak zbudowany jest i ile ma sypialni Pałac Prezydencki oraz jak wpływa na nas mieszkanie w mieście i co jeść by być modnym. 

Jak co tydzień, w „Magazynie ABC” zestaw najciekawszych tekstów reporterskich, m.in. publicystyczne podsumowanie zmagań lewicy i prawicy - Piotr Skwieciński pisze jak to się stało, że polska lewica, która jeszcze kilkanaście lat temu była najważniejszą siłą polityczną kraju, dziś znalazła się na granicy upadku? Po prawej stronie – o prawicy w cieniu Kukiza pisze Stanisław Janecki. Polecamy też uwadze podsumowanie „Durczok Gate” przed spotkaniem byłego dziennikarza TVN z byłym redaktorem naczelnym „Wprost”, Sylwestrem Latkowskim w sądzie 

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 20 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook