Jedynie prawda jest ciekawa


Nowa "Fronda" już w kioskach!

25.02.2015

O boskim trójkącie, czyli roli Boga w małżeństwie, o polskim patriotyzmie, o sposobach, by nasze dzieci wyrosły na szczęśliwe gwiazdy, a także o gwiazdorze z Hollywood i jego ewangelizacyjnej pasji - w drugim wydaniu nowego miesięcznika „Fronda”, w kioskach od 25 lutego.

„W sakramencie małżeństwa Bóg stał się gwarantem naszej jedności. On nam obiecał, że będzie z nami w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i nas przez nią przeprowadzi. I rzeczywiście przeprowadzał” – przekonują Dorota Chotecka i Radosław Pazura w rozmowie z Grzegorzem Górnym.

Maciej Pawlicki i Jerzy Surma pokazują, jak polski patriotyzm różni się od amerykańskiego. Pawlicki portretuje Polaka zawstydzonego swoją polskością, Surma przeciwstawia mu Amerykanina – patriotę radosnego i dumnego ze swojego kraju.

Jak wychować swoje dziecko na gwiazdę, umiejętnie rozwijając jego naturalne talenty, podpowiada rodzicom Magdalena Pawlicka. Jej rady są proste i skuteczne, a najważniejsze, że prowadząc dziecko do sukcesu, możemy jednocześnie wzmacniać jego poczucie własnej wartości i pogłębiać więź z bliskimi.

Łukasz Adamski w artykule pt. „Kaznodzieja z Hollywood” portretuje Denzela Washingtona, jednego z najbardziej znanych chrześcijan z amerykańskiej fabryki gwiazd. Aktor przekonuje, że „szczęścia w małżeństwie można doświadczyć głównie dzięki modlitwie. I chyba wie, co mówi, bowiem od 33 lat — co jest niezwykłe jak na standardy Hollywood — żyje z jedną i tą samą żoną Paulettą”.

Nowy miesięcznik „Fronda” ukazuje się w klasycznym formacie magazynów lifestylowych, w objętości 100 stron i nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Kosztuje 9,90 zł i jest kolportowany w kioskach w całej Polsce.

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook