Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski znowu w amoku nienawiści o TV Trwam: Zlikwidować tę antykatolicką sektę!

12.06.2018
1270niesiooeks1206
Niesiołowski znowu w amoku nienawiści o TV Trwam: Zlikwidować tę antykatolicką sektę!

Stefan Niesiołowski słynie z agresywnych, przepełnionych jadem i nienawiścią wypowiedzi. Jednocześnie, od samego początku swojej kariery politycznej podkreśla, że uważa się za osobę wierzącą i polityka o przekonaniach chrześcijańsko-demokratycznych. Takie zapatrywania nie przeszkadzają mu jednak obrażać niektórych księży i katolickich rozgłośni – Radia Maryja i Telewizji Trwam, które są ważnym medium dla wielu milionów Polaków. Tym razem jednak mocno przesadził.

Telewizja Trwam świętuje właśnie 15-lecie swojej działalności. W tym czasie telewizja poruszyła w swoich reportażach mnóstwo ważnych tematów, transmitowała szereg ważnych  wydarzeń i stała się źródłem nadziei dla wielu Polaków, głównie starszych.

Dzięki telewizji założonej przez ojca Tadeusza Rydzyka osoby, które ze względów zdrowotnych często nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach, co tydzień mogą przeżywać eucharystię w telewizji.

Zalety tego katolickiego medium można mnożyć i wyliczać, a wściekły atak na ojca Rydzyka ze strony liberalnych mediów, zazwyczaj bezpodstawny i oparty na kłamstwie, tylko pokazuje, jak wielką moc ma jego medialne dziedzictwo, skoro walczy się z nim, nie przebierając w środkach.

Do tego ataku postanowił dołączyć się Niesiołowski, polityk sam siebie uważający za chrześcijańskiego-demokratę.

- Życzę im tego, żeby jak najszybciej byli zlikwidowani. To instytucja niezwykle szkodliwa dla Polski i Kościoła. Obrzydliwa w swoim zakłamaniu, aktywna politycznie na korzyść PiS i budowania dyktatury w Polsce - ocenia były poseł PO. Jego zdaniem imperium medialne ojca Tadeusza Rydzyka rzuca się cieniem na historię Kościoła w Polsce i jest dla niego "hańbą" porównywalną do targowicy. - W tej chwili prawie cały hierarchiczny Kościół popiera dyktaturę w Polsce i w to się wpisuje Rydzyk z jego imperium kłamstwa – powiedział Niesiołowski pytany o życzenia dla telewizji przez dziennikarza „Super Expressu”.

Niesiołowski nie byłby sobą, gdyby potrafił opanować wzbierającą się w nim nienawiść i dodał po chwili:

Nie widzę związku między chodzeniem do kościoła a czczeniem Kaczyńskiego, Rydzyka i innych szkodników, którzy niszą mój kraj i kościół – dodał.

Trzeba przyznać, że poseł coraz bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z przypadkiem klinicznym.

PF, fot. CC 3.0/ Adrian GrycukCS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook