Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski znów szaleje

01.04.2016

"Duda okłamał Obamę"; "Kaczyński prowadzi kampanię nienawiści, kłamstwa powtarza".

Stefan Niesiołowski, jak zwykle traci nerwy, gdy mówi o PiS-ie. W jego ocenie spotkanie liderów partyjnych z udziałem Jarosława Kaczyńskiego to wielkie oszustwo. Niesiołowski opluł również prezydenta Andrzeja Dudę.

"Andrzej Duda skłamał Barackowi Obamie. Nie dochodzi do żadnego porozumienia, tylko Kaczyński coś mgliście zapowiedział. Nic się nie zmieniło, to oszustwo. Oszustwo!" - krzyczał Niesiołowski w Radiu ZET.

Poseł Platformy Obywatelskiej ocenił, że spotkanie z opozycją było okazją, żeby przedstawić konkretne plany. "Miał dość czasu, a mówił o suwerennościowym aspekcie implementacji opinii Komisji Weneckiej, co brzmi groźnie, bo oznacza, że będą próby niepodporządkowania się tej decyzji" - mówił Niesiołowski.

W ocenie posła PO prezes PiS znów kłamał. "To jest fakt, no. To kłamstwo, to jest wiadomość zła, bo to kolejne oszustwo, kolejny podstęp Kaczyńskiego" - mówił Niesiołowski o spotkaniu liderów partyjnych.

I manipulował słowami Kaczyńskiego. "Kaczyński parę dni wcześniej ciężko obraził znaczną część społeczeństwa, jak zawsze, bardziej polityków opozycji mówiąc o tych zwierzęcych, animalnych, czyli są zezwierzęceni, podli, naubliżał" - mówił Niesiołowski o wywiadzie, w którym Kaczyński mówił o części społeczeństwa polskiego w czasach II wojny światowej.

Niesiołowski insynuował dalej: "Kaczyński nieustająco prowadzi kampanię nienawiści i to jeszcze, że tam te swoje kłamstwa powtarza, słowne, ale trwają czystki. Prokurator rozpoczyna śledztwo przeciwko sędziemu Rzeplińskiemu, wyrzucani są ludzie z pracy z telewizji, karnie zsyłani są na prowincję prokuratorzy, którzy prowadzili uczciwe śledztwo smoleńskie. Szaleje Macierewicz ze swoimi bredniami. Swoją drogą politycy opozycji zamiast dreptać do publicznych mediów, które są, jak w stanie wojennym, to powinni je bojkotować i o to mam też pretensje, nie występują w obronie zwalnianych z pracy, nie występują w obronie zsyłanych karnie prokuratorów, czystek, nepotyzmu. I to jest rola opozycji, a nie chodzenie na spotkania z panem Kaczyńskim" - kipiał ze złości Niesiołowski.

Naskoczył również na prezydenta Dudę. "Duda skłamał, bo nie dochodzi do żadnego porozumienia. Jak się wczytać w te oświadczenia to Kaczyński coś mgliście zapowiedział, że może będzie jakaś zmiana ustawy o Trybunale. Miał dość czasu żeby powiedzieć już konkretnie na spotkaniu z opozycją, co planuje zrobić. Mówi o suwerennościowym jakimś aspekcie implementacji, czy wprowadzenia decyzji Komisji Weneckiej, to brzmi groźnie, bo to oznacza, że no będą jakieś tam próby, oczywiście w najistotniejszych punktach nie podporządkowania się tej decyzji, wprowadza nowego sędziego do Trybunału, w dalszym ciągu nie chce Duda zaprzysiąc tych sędziów, a pani Szydło opublikować orzeczenia, nie ma o czym mówić. Nic się nie zmieniło. Oszustwo, oszustwo" - krzyczał poseł PO.

Jak widać opozycja nie służy Niesiołowskiemu...

KL

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook