Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski znów szaleje

01.04.2016

"Duda okłamał Obamę"; "Kaczyński prowadzi kampanię nienawiści, kłamstwa powtarza".

Stefan Niesiołowski, jak zwykle traci nerwy, gdy mówi o PiS-ie. W jego ocenie spotkanie liderów partyjnych z udziałem Jarosława Kaczyńskiego to wielkie oszustwo. Niesiołowski opluł również prezydenta Andrzeja Dudę.

"Andrzej Duda skłamał Barackowi Obamie. Nie dochodzi do żadnego porozumienia, tylko Kaczyński coś mgliście zapowiedział. Nic się nie zmieniło, to oszustwo. Oszustwo!" - krzyczał Niesiołowski w Radiu ZET.

Poseł Platformy Obywatelskiej ocenił, że spotkanie z opozycją było okazją, żeby przedstawić konkretne plany. "Miał dość czasu, a mówił o suwerennościowym aspekcie implementacji opinii Komisji Weneckiej, co brzmi groźnie, bo oznacza, że będą próby niepodporządkowania się tej decyzji" - mówił Niesiołowski.

W ocenie posła PO prezes PiS znów kłamał. "To jest fakt, no. To kłamstwo, to jest wiadomość zła, bo to kolejne oszustwo, kolejny podstęp Kaczyńskiego" - mówił Niesiołowski o spotkaniu liderów partyjnych.

I manipulował słowami Kaczyńskiego. "Kaczyński parę dni wcześniej ciężko obraził znaczną część społeczeństwa, jak zawsze, bardziej polityków opozycji mówiąc o tych zwierzęcych, animalnych, czyli są zezwierzęceni, podli, naubliżał" - mówił Niesiołowski o wywiadzie, w którym Kaczyński mówił o części społeczeństwa polskiego w czasach II wojny światowej.

Niesiołowski insynuował dalej: "Kaczyński nieustająco prowadzi kampanię nienawiści i to jeszcze, że tam te swoje kłamstwa powtarza, słowne, ale trwają czystki. Prokurator rozpoczyna śledztwo przeciwko sędziemu Rzeplińskiemu, wyrzucani są ludzie z pracy z telewizji, karnie zsyłani są na prowincję prokuratorzy, którzy prowadzili uczciwe śledztwo smoleńskie. Szaleje Macierewicz ze swoimi bredniami. Swoją drogą politycy opozycji zamiast dreptać do publicznych mediów, które są, jak w stanie wojennym, to powinni je bojkotować i o to mam też pretensje, nie występują w obronie zwalnianych z pracy, nie występują w obronie zsyłanych karnie prokuratorów, czystek, nepotyzmu. I to jest rola opozycji, a nie chodzenie na spotkania z panem Kaczyńskim" - kipiał ze złości Niesiołowski.

Naskoczył również na prezydenta Dudę. "Duda skłamał, bo nie dochodzi do żadnego porozumienia. Jak się wczytać w te oświadczenia to Kaczyński coś mgliście zapowiedział, że może będzie jakaś zmiana ustawy o Trybunale. Miał dość czasu żeby powiedzieć już konkretnie na spotkaniu z opozycją, co planuje zrobić. Mówi o suwerennościowym jakimś aspekcie implementacji, czy wprowadzenia decyzji Komisji Weneckiej, to brzmi groźnie, bo to oznacza, że no będą jakieś tam próby, oczywiście w najistotniejszych punktach nie podporządkowania się tej decyzji, wprowadza nowego sędziego do Trybunału, w dalszym ciągu nie chce Duda zaprzysiąc tych sędziów, a pani Szydło opublikować orzeczenia, nie ma o czym mówić. Nic się nie zmieniło. Oszustwo, oszustwo" - krzyczał poseł PO.

Jak widać opozycja nie służy Niesiołowskiemu...

KL

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook