Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski ujawnia źródło problemów PKW?

19.11.2014

„Trzeba stworzyć kordon sanitarny wokół PiS”. Czy PKW właśnie tworzy „kordon sanitarny”?

Cała Polska załamuje ręce widząc, co dzieje się po wyborach samorządowych. „Leśne dziadki” z PKW nie potrafią podliczyć, kto wygrał wybory samorządowe. Stworzony na zlecenie Komisji system informatyczny jest niewiarygodny i nie działa. A może właśnie działa...

Zaskakująca sugestia płynie z wywiadu, jakiego udzielił Stefan Niesiołowski „Gazecie Wyborczej”. Większość rozmowy zajmują ataki Niesiołowskiego na krytyków politycznych i próby tłumaczenia, że problemy sondażowe Platformy Obywatelskiej wynikają z ostrej nagonki na władze, jaką prowadzi się w Polsce.

Niesiołowski zdaje się ma problemy z oczami, bo o żadnej nagonce być mowy nie może. Jednak inny wątek jest znacznie ciekawszy. W obliczu gigantycznych problemów z liczeniem wyborów Niesiołowski sugeruje, że problemy z działaniem PKW nie są przypadkiem.

„Trzeba stworzyć kordon sanitarny wokół PiS i nie dopuścić tych podpalaczy do rządzenia. I to jest rola moja czy PO” - deklaruje Niesiołowski. Czy chodzi zatem o wytworzenie „kordonu sanitarnego” wokół PiS, czyli sfałszowanie wyborów? Być może taką rolę dla siebie i PO widzi właśnie Niesiołowski.

W innym wątku poseł bowiem wskazuje, że PiS dla niego jest partią groźną. Pytany, czy sądzi, że PSL może wchodzić w samorządach w koalicję z PiS, Niesiołowski tłumaczy: „Mam nadzieję, że partia, która ma 130 lat tradycji i jest partią Witosa, nie będzie paktować z podpalaczami Polski, z ludźmi, którzy kłamią, mówią, że premier to morderca, a Polska to kondominium i trzeba śpiewać: „ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie'”.

Jak widać dla Niesiołowskiego PiS to wciąż partia zagrażająca Polsce i polskiej demokracji. Czy ziejący nienawiścią poseł PO ujawnił właśnie źródło problemów z liczeniem głosów? Czy dla "ratowania" demokracji przed PiSem Niesiołowski i PO są w stanie zaakceptować fałszerstwa wyborcze?

Widząc skalę zacietrzewienia posła Niesiołowskiego nie można tego wykluczyć...

Stanisław Żaryn
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook