Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski ujawnia źródło problemów PKW?

19.11.2014

„Trzeba stworzyć kordon sanitarny wokół PiS”. Czy PKW właśnie tworzy „kordon sanitarny”?

Cała Polska załamuje ręce widząc, co dzieje się po wyborach samorządowych. „Leśne dziadki” z PKW nie potrafią podliczyć, kto wygrał wybory samorządowe. Stworzony na zlecenie Komisji system informatyczny jest niewiarygodny i nie działa. A może właśnie działa...

Zaskakująca sugestia płynie z wywiadu, jakiego udzielił Stefan Niesiołowski „Gazecie Wyborczej”. Większość rozmowy zajmują ataki Niesiołowskiego na krytyków politycznych i próby tłumaczenia, że problemy sondażowe Platformy Obywatelskiej wynikają z ostrej nagonki na władze, jaką prowadzi się w Polsce.

Niesiołowski zdaje się ma problemy z oczami, bo o żadnej nagonce być mowy nie może. Jednak inny wątek jest znacznie ciekawszy. W obliczu gigantycznych problemów z liczeniem wyborów Niesiołowski sugeruje, że problemy z działaniem PKW nie są przypadkiem.

„Trzeba stworzyć kordon sanitarny wokół PiS i nie dopuścić tych podpalaczy do rządzenia. I to jest rola moja czy PO” - deklaruje Niesiołowski. Czy chodzi zatem o wytworzenie „kordonu sanitarnego” wokół PiS, czyli sfałszowanie wyborów? Być może taką rolę dla siebie i PO widzi właśnie Niesiołowski.

W innym wątku poseł bowiem wskazuje, że PiS dla niego jest partią groźną. Pytany, czy sądzi, że PSL może wchodzić w samorządach w koalicję z PiS, Niesiołowski tłumaczy: „Mam nadzieję, że partia, która ma 130 lat tradycji i jest partią Witosa, nie będzie paktować z podpalaczami Polski, z ludźmi, którzy kłamią, mówią, że premier to morderca, a Polska to kondominium i trzeba śpiewać: „ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie'”.

Jak widać dla Niesiołowskiego PiS to wciąż partia zagrażająca Polsce i polskiej demokracji. Czy ziejący nienawiścią poseł PO ujawnił właśnie źródło problemów z liczeniem głosów? Czy dla "ratowania" demokracji przed PiSem Niesiołowski i PO są w stanie zaakceptować fałszerstwa wyborcze?

Widząc skalę zacietrzewienia posła Niesiołowskiego nie można tego wykluczyć...

Stanisław Żaryn
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook