Jedynie prawda jest ciekawa

Niesiołowski rusza do ataku: Kampania musi być bardzo ostra!

11.05.2015

„Fala zła i nienawiści zalała Polskę. Mamy powtórkę z Leppera, Tymińskiego i Palikota”.

Stefan Niesiołowski, znany z arogancji i napastliwości poseł PO, nie przebierał w słowach komentując wyniki wyborów. W jego ocenie kampania Bronisława Komorowskiego musi być teraz „bardzo ostra”.

„Fala niebywałej nienawiści i nagonki, która trwa od 5 lat - jest brutalna, to szkalowanie prezydenta w sposób niebywały - nie spotkała się z należytym oporem” - niemal krzyczał na antenie Polsat News Niesiołowski.

Dodał, że „bardziej stanowczo i mocno trzeba było reagować i wykazywać, że za Dudą stoi Kaczyński, ale i Macierewicz, Kamiński…” „Udało się tym podpalaczom Polski tak skutecznie przekonać część społeczeństwa, że polskie państwo to atrapa” - ubolewał Niesiołowski. Zapomniał jednak zdaje się, że to minister rządu PO-PSL przyznał, że „państwo istnieje tylko teoretycznie”.

Niesiołowski krytycznie komentował również sprawę porannej aktywności Andrzeja Dudy. Kandydat PiS na prezydenta rozdawał rano kawę Polakom jadącym do pracy. „Jeżeli pan Duda chce rozdawać kawę, to jest z tego jakiś pożytek. Napieralski rozdawał jabłka” - mówił Niesiołowski.

I znów przeszedł do ataku: „Podtrzymuję - fala zła i nienawiści zalała Polskę. Na niej wyhodowali się populiści. Mamy powtórkę z Leppera, Tymińskiego i Palikota”.

„Kampania musi być bardzo ostra!” - tłumaczył Niesiołowski.

Ciekawe, czy Bronisław Komorowski prezentujący się jako kandydat zgody i racjonalności zyskuje na aktywności takich obrońców jak Niesiołowski...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook