Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski rusza do ataku: Kampania musi być bardzo ostra!

11.05.2015

„Fala zła i nienawiści zalała Polskę. Mamy powtórkę z Leppera, Tymińskiego i Palikota”.

Stefan Niesiołowski, znany z arogancji i napastliwości poseł PO, nie przebierał w słowach komentując wyniki wyborów. W jego ocenie kampania Bronisława Komorowskiego musi być teraz „bardzo ostra”.

„Fala niebywałej nienawiści i nagonki, która trwa od 5 lat - jest brutalna, to szkalowanie prezydenta w sposób niebywały - nie spotkała się z należytym oporem” - niemal krzyczał na antenie Polsat News Niesiołowski.

Dodał, że „bardziej stanowczo i mocno trzeba było reagować i wykazywać, że za Dudą stoi Kaczyński, ale i Macierewicz, Kamiński…” „Udało się tym podpalaczom Polski tak skutecznie przekonać część społeczeństwa, że polskie państwo to atrapa” - ubolewał Niesiołowski. Zapomniał jednak zdaje się, że to minister rządu PO-PSL przyznał, że „państwo istnieje tylko teoretycznie”.

Niesiołowski krytycznie komentował również sprawę porannej aktywności Andrzeja Dudy. Kandydat PiS na prezydenta rozdawał rano kawę Polakom jadącym do pracy. „Jeżeli pan Duda chce rozdawać kawę, to jest z tego jakiś pożytek. Napieralski rozdawał jabłka” - mówił Niesiołowski.

I znów przeszedł do ataku: „Podtrzymuję - fala zła i nienawiści zalała Polskę. Na niej wyhodowali się populiści. Mamy powtórkę z Leppera, Tymińskiego i Palikota”.

„Kampania musi być bardzo ostra!” - tłumaczył Niesiołowski.

Ciekawe, czy Bronisław Komorowski prezentujący się jako kandydat zgody i racjonalności zyskuje na aktywności takich obrońców jak Niesiołowski...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook