Jedynie prawda jest ciekawa

Niesiołowski: Piechociński jest podły i głupi

17.09.2015

„Piechociński się nie nadaje. Jest po prostu niepoważnym człowiekiem, kłamie, jest podły”.

Stefan Niesiołowski wiele razy udowadniał, że nienawiścią i jadem jest w stanie pluć w każdą stronę. Tym razem zaatakował koalicjanta. Niesiołowski wziął na cel Janusza Piechocińskiego.

Wszystko z racji porównania, jakiego Piechociński użył na konwencji PSL. Przyrównał Niesiołowskiego do Antoniego Macierewicza. „Piechociński się nie nadaje. Jest po prostu niepoważnym człowiekiem, kłamie, jest podły. Tego rodzaju oskarżeń bezkarnie nie wolno. Jest po prostu niepoważnym człowiekiem, podłym i głupim” - zaatakował Niesiołowski.

„Jeżeli on się ośmielił na wystąpieniu na kongresie porównać mnie do Macierewicza, to ja panu Piechocińskiemu przypominam, że nie oskarżyłem nikogo, że jest agentem, że ja nie mówiłem, że Rosja nam wypowiedziała wojnę, że ja nie zdemolowałem polskiego wywiadu, nie płaci ministerstwo milionów za przeproszenie za moje słowa. On bezczelnie ośmielił się… Piechociński, minister w naszym rządzie porównać mnie do Macierewicza. Za to moim zdaniem nie zasługuje na szacunek” - pluł dalej Niesiołowski.

Do słów Niesiołowskiego odniósł się potem Janusz Piechociński. „Jak porównałem Stefana Niesiołowskiego do kandydata na ministra obrony, to gdzie to jest złe uczucie? Nie. Stefan Niesiołowski tak jak Antoni Macierewicz jest krwistym politykiem o dużym temperamencie i dużej rozpiętości języka” - tłumaczył prezes PSL.

Zapewne tłumaczenia Piechocińskiego mogą stać się podstawą do kolejnego ataku posła Niesiołowskiego...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook