Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Niesiołowski oburzony brakiem flagi. „Wstyd”

26.11.2015

„Wycofuje flagi unijne ze swojej kancelarii. To jest wstyd, po prostu wstyd”.

Stefan Niesiołowski nie ukrywa już przywiązania do unijnych symboli. W TVN24 oburzał się, że rząd PiS-u w czasie konferencji prasowych nie będzie flag unijnych. W jego ocenie to jest wstyd.

„Pani premier Szydło mruga do tych tzw. narodowców, którzy nie wiedzą nawet, kto to był Dmowski, (…) i wycofuje flagi unijne ze swojej kancelarii. To jest wstyd, po prostu wstyd” - ocenił Niesiołowski. Fakt, na który wskazali internauci publikując zdjęcia Bronisława Komorowskiego czy premier Ewy Kopacz z jedynie polskimi flagami w tle, nie stępił ostrza Niesiołowskiego.

Poseł PO zresztą chętnie atakuje i niszczy przeciwników politycznych. Robi to od lat. Ostatnio jednak wchodzi na szczyty swoich możliwości. „To jakiś Chińczyk. Wygląda na jakiegoś Chińczyka. Nie znam go, ale słyszałem o tym incydencie!” - krzyczał Niesiołowski, komentując decyzję Antoniego Macierewicza o zatrudnieniu 20-latka w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Poseł Platformy w swoim stylu ruszył do ataku, komentując to wydarzenie: „Różne się rzeczy zdarzały w polityce. Kaligula mianował konia konsulem, a ten pan, co stoi przy Macierewiczu trochę wygląda na Chińczyka. Nie wiem, czy to fotomontaż”.

Co może doradzić Macierewiczowi urodzony w 1995 roku Edmund Janniger? „Wysłać komandosów i ściągnąć wrak siłą albo sprawę postawić jasno. Może udałoby się porwać Putina na przykład. Nie wiem co… będzie się wzorował na przykładzie Eichmanna!” - mówił Superstacji Niesiołowski.

Jak widać Niesiołowski od ziemi oderwał się już zupełnie...

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook