Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski oburzony brakiem flagi. „Wstyd”

26.11.2015

„Wycofuje flagi unijne ze swojej kancelarii. To jest wstyd, po prostu wstyd”.

Stefan Niesiołowski nie ukrywa już przywiązania do unijnych symboli. W TVN24 oburzał się, że rząd PiS-u w czasie konferencji prasowych nie będzie flag unijnych. W jego ocenie to jest wstyd.

„Pani premier Szydło mruga do tych tzw. narodowców, którzy nie wiedzą nawet, kto to był Dmowski, (…) i wycofuje flagi unijne ze swojej kancelarii. To jest wstyd, po prostu wstyd” - ocenił Niesiołowski. Fakt, na który wskazali internauci publikując zdjęcia Bronisława Komorowskiego czy premier Ewy Kopacz z jedynie polskimi flagami w tle, nie stępił ostrza Niesiołowskiego.

Poseł PO zresztą chętnie atakuje i niszczy przeciwników politycznych. Robi to od lat. Ostatnio jednak wchodzi na szczyty swoich możliwości. „To jakiś Chińczyk. Wygląda na jakiegoś Chińczyka. Nie znam go, ale słyszałem o tym incydencie!” - krzyczał Niesiołowski, komentując decyzję Antoniego Macierewicza o zatrudnieniu 20-latka w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Poseł Platformy w swoim stylu ruszył do ataku, komentując to wydarzenie: „Różne się rzeczy zdarzały w polityce. Kaligula mianował konia konsulem, a ten pan, co stoi przy Macierewiczu trochę wygląda na Chińczyka. Nie wiem, czy to fotomontaż”.

Co może doradzić Macierewiczowi urodzony w 1995 roku Edmund Janniger? „Wysłać komandosów i ściągnąć wrak siłą albo sprawę postawić jasno. Może udałoby się porwać Putina na przykład. Nie wiem co… będzie się wzorował na przykładzie Eichmanna!” - mówił Superstacji Niesiołowski.

Jak widać Niesiołowski od ziemi oderwał się już zupełnie...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook