Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski obraża Rymanowskiego!

01.09.2015

Stefan Niesiołowski w swoim stylu otworzył nowy sezon w audycji Moniki Olejnik w Radiu Zet. Oskarżał, atakował, pomawiał, a dziennikarka zareagowała dopiero, gdy obraził Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza TVN24.

Stało się to przy okazji rozmowy o Pawle Zalewskim. - Mogę powiedzieć tylko tyle, pani redaktor, najgorszą rzecz, jaka może być, to jest kiedy koledzy w takim gorącym momencie z jednej partii dyskutują przez media ze sobą, ale tej dyskusji nie prowadzi Michał Kamiński. Michał Kamiński milczy. Aktywny jest pan Zalewski i niezwykle chętnie redaktor Rymanowski, usłużnie, jak zawsze w takich sprawach już go przepytuje, już go bardzo chętnie zaprasza – rzucił Niesiołowski.

Olejnik zareagowała: - No dobrze, bardzo proszę tutaj nie obrażać mojego kolegę redakcyjnego.

Wtedy między Niesiołowskim, a dziennikarką nawiązała się kuriozalna wymiana zdań.

Niesiołowski: - Ale nie obrażam, okazał się usłużny.

Olejnik: - No dlaczego usłużny, zaprosił Pawła Zalewskiego.

Niesiołowski: - Ale, bo natychmiast zaprosił pana Pawła Zalewskiego…

Olejnik: - No to co, że zaprosił.

Niesiołowski: - Jak szybko.

Olejnik: - A ja, jaka jestem usłużna, zaprosiłam Stefana Niesiołowskiego.

Niesiołowski: - Ale Stefan Niesiołowski nie krytykuje…

Wcześniej Niesiołowski, bez słowa sprzeciwu Olejnik, brutalnie zaatakował Piotra Dudę.

- Chamstwo, to chamstwo, to cham po prostu, tak mówić, żeby o premier rządu mówił, to lump polityczny, wiedziałem o tym psychologu, ale że jeszcze prosić, jak można, cham, polityczny cham, chuligan! – wykrzykiwał pod adresem lidera „Solidarności”.

W skandaliczny sposób odniósł się również do prezydenta RP Andrzeja Dudy, przyznając, że nie ma do niego szacunku. - Nie, nie mam szacunku, ale nic nie robię złego, no oceniam jego politykę bardzo krytycznie. (…) Powinien znaleźć sobie inne zajęcie. (…) Powinien może pomyśleć o tym, żeby zmienił zawód – mówił Niesiołowski.

Zapytany, dlaczego Bronisław Komorowski przegrał, a Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, rzucił: - Zwyciężył dlatego, że istniała fala nienawiści, gigantyczna, którą widzieliśmy wszyscy w Polsce, potworna fala nienawiści, kłamstwa, oszczerstw, insynuacji, te wszystkie „wSieci”, „Uważam Rze”, „Goście Niedzielne”, te wszystkie pseudokatolickie, to wszystko opluwało pięć lat prezydenta Komorowskiego i z tym prezydent Komorowski przegrał i to był powód zwycięstwa Dudy, a nie jakieś mityczne niesprawiedliwości w Polsce.

Niesiołowski piętnujący u Olejnik „falę nienawiści” – toż to gotowa karykatura!

lw/jkub/radiozet.pl

[fot. Stefczyk.info]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook