Jedynie prawda jest ciekawa

Niesiołowski o Szydło: Nudna, drętwa, stękająca

08.10.2015

„Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego”.

Stefan Niesiołowski w brutalny sposób zaatakował Beatę Szydło. W Superstacji zamiast ocenić jej działalność i propozycje, chamsko ją obrażał.

„Nudna, drętwa, stękająca. To taka papuga, Kaczyński to kataryniarz. Kaczyński ją upokorzył, bo powiedział, że jak będzie dobra, to zostanie. Chodzi taka zaszczuta” - grzmiał poseł Platformy Obywatelskiej.

Stefan Niesiołowski skrytykował również niezależne media. „Komorowski zdaniem Radia Maryja jest gorszy od Hitlera. Zdaniem tych pisowskich różnych.. wPolityce… Solidarni… Zdaniem tych mediów okupacja trwa dalej!” - złościł się parlamentarzysta.

„Kiedy plują na nas tacy ludzie jak Kaczyński, Macierewicz, Zaremba, Mazurek, Ziemkiewicz, Karnowski, Pospieszalski, Wildstein, to przecież jest to tylko zaszczyt” - zaznaczył Niesiołowski.

Pytany o powyborcze scenariusze Niesiołowski uznał, że PiS nie powinien rządzić. „Najlepszy wariant, to koalicja antypisowska” - zaznaczył polityk PO.

Stefan Niesiołowski odniósł się też do kwestii debat. Również przy okazji omawiania tej kwestii, w chamski sposób skomentował rolę Beaty Szydło. „Nie debatowałbym na miejscu pani premier. Po co rozmawiać z papugą, skoro jest kataryniarz? Skoro kataryniarz wystawia papugę, to niech rozmawia z kim innym” - mówił zacietrzewiony poseł.

„Ona się już załamała, jej już sypie się ta kampanii. (…) Ona bełkotliwe i takim wyjątkowo nudnym, takim jednakowym… Na jednej fali… Nie do słuchania. Przypomina panią Ogórek, te bezmyślne spacery, nie wiadomo po co po tych rynkach chodzi i wyraża rzeczy bełkotliwe, pod względem formy i treści. Ona nie ma cienia charyzmy. Jej się wydaje, że jest jakąś gwiazdą, nie jest nią. Kaczyński to zauważył i się włączył - PiS-owi na szczęście zaszkodził” - dodał Niesiołowski.

Zupełnie inaczej mówił o Ewie Kopacz. „Ewa Kopacz jest nieporównywalna. To autentyczny przywódca, osoba, która świetnie mówi, z pasją, z przekonaniem, mówi rzeczy konkretne, interesujące. Proszę zobaczyć, co mówił Duda w ONZ-cie – że prawa trzeba przestrzegać. (…) Nad morzem – że Unia musi działać na rzecz rybaków . To brednie i banały. (…) Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego. (…) Kaczyński ma straszny lęk po tym, jak dostał po głowie od Tuska 8 lat temu, on boi się debat. (…) On się nie nadaje do dyskusji. (…) Szydło jest niezwykle słaba intelektualnie i politycznie, nie jest partnerem dla pani Kopacz. To byłby nokaut” - wieszczył polityk Platformy Obywatelskiej.

Jak widać Niesiołowski w oparach kampanii ma problem z odbieraniem rzeczywistości. Ale czy to może dziwić?

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook