Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski o Szydło: Nudna, drętwa, stękająca

08.10.2015

„Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego”.

Stefan Niesiołowski w brutalny sposób zaatakował Beatę Szydło. W Superstacji zamiast ocenić jej działalność i propozycje, chamsko ją obrażał.

„Nudna, drętwa, stękająca. To taka papuga, Kaczyński to kataryniarz. Kaczyński ją upokorzył, bo powiedział, że jak będzie dobra, to zostanie. Chodzi taka zaszczuta” - grzmiał poseł Platformy Obywatelskiej.

Stefan Niesiołowski skrytykował również niezależne media. „Komorowski zdaniem Radia Maryja jest gorszy od Hitlera. Zdaniem tych pisowskich różnych.. wPolityce… Solidarni… Zdaniem tych mediów okupacja trwa dalej!” - złościł się parlamentarzysta.

„Kiedy plują na nas tacy ludzie jak Kaczyński, Macierewicz, Zaremba, Mazurek, Ziemkiewicz, Karnowski, Pospieszalski, Wildstein, to przecież jest to tylko zaszczyt” - zaznaczył Niesiołowski.

Pytany o powyborcze scenariusze Niesiołowski uznał, że PiS nie powinien rządzić. „Najlepszy wariant, to koalicja antypisowska” - zaznaczył polityk PO.

Stefan Niesiołowski odniósł się też do kwestii debat. Również przy okazji omawiania tej kwestii, w chamski sposób skomentował rolę Beaty Szydło. „Nie debatowałbym na miejscu pani premier. Po co rozmawiać z papugą, skoro jest kataryniarz? Skoro kataryniarz wystawia papugę, to niech rozmawia z kim innym” - mówił zacietrzewiony poseł.

„Ona się już załamała, jej już sypie się ta kampanii. (…) Ona bełkotliwe i takim wyjątkowo nudnym, takim jednakowym… Na jednej fali… Nie do słuchania. Przypomina panią Ogórek, te bezmyślne spacery, nie wiadomo po co po tych rynkach chodzi i wyraża rzeczy bełkotliwe, pod względem formy i treści. Ona nie ma cienia charyzmy. Jej się wydaje, że jest jakąś gwiazdą, nie jest nią. Kaczyński to zauważył i się włączył - PiS-owi na szczęście zaszkodził” - dodał Niesiołowski.

Zupełnie inaczej mówił o Ewie Kopacz. „Ewa Kopacz jest nieporównywalna. To autentyczny przywódca, osoba, która świetnie mówi, z pasją, z przekonaniem, mówi rzeczy konkretne, interesujące. Proszę zobaczyć, co mówił Duda w ONZ-cie – że prawa trzeba przestrzegać. (…) Nad morzem – że Unia musi działać na rzecz rybaków . To brednie i banały. (…) Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego. (…) Kaczyński ma straszny lęk po tym, jak dostał po głowie od Tuska 8 lat temu, on boi się debat. (…) On się nie nadaje do dyskusji. (…) Szydło jest niezwykle słaba intelektualnie i politycznie, nie jest partnerem dla pani Kopacz. To byłby nokaut” - wieszczył polityk Platformy Obywatelskiej.

Jak widać Niesiołowski w oparach kampanii ma problem z odbieraniem rzeczywistości. Ale czy to może dziwić?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook