Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski o Szydło: Nudna, drętwa, stękająca

08.10.2015

„Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego”.

Stefan Niesiołowski w brutalny sposób zaatakował Beatę Szydło. W Superstacji zamiast ocenić jej działalność i propozycje, chamsko ją obrażał.

„Nudna, drętwa, stękająca. To taka papuga, Kaczyński to kataryniarz. Kaczyński ją upokorzył, bo powiedział, że jak będzie dobra, to zostanie. Chodzi taka zaszczuta” - grzmiał poseł Platformy Obywatelskiej.

Stefan Niesiołowski skrytykował również niezależne media. „Komorowski zdaniem Radia Maryja jest gorszy od Hitlera. Zdaniem tych pisowskich różnych.. wPolityce… Solidarni… Zdaniem tych mediów okupacja trwa dalej!” - złościł się parlamentarzysta.

„Kiedy plują na nas tacy ludzie jak Kaczyński, Macierewicz, Zaremba, Mazurek, Ziemkiewicz, Karnowski, Pospieszalski, Wildstein, to przecież jest to tylko zaszczyt” - zaznaczył Niesiołowski.

Pytany o powyborcze scenariusze Niesiołowski uznał, że PiS nie powinien rządzić. „Najlepszy wariant, to koalicja antypisowska” - zaznaczył polityk PO.

Stefan Niesiołowski odniósł się też do kwestii debat. Również przy okazji omawiania tej kwestii, w chamski sposób skomentował rolę Beaty Szydło. „Nie debatowałbym na miejscu pani premier. Po co rozmawiać z papugą, skoro jest kataryniarz? Skoro kataryniarz wystawia papugę, to niech rozmawia z kim innym” - mówił zacietrzewiony poseł.

„Ona się już załamała, jej już sypie się ta kampanii. (…) Ona bełkotliwe i takim wyjątkowo nudnym, takim jednakowym… Na jednej fali… Nie do słuchania. Przypomina panią Ogórek, te bezmyślne spacery, nie wiadomo po co po tych rynkach chodzi i wyraża rzeczy bełkotliwe, pod względem formy i treści. Ona nie ma cienia charyzmy. Jej się wydaje, że jest jakąś gwiazdą, nie jest nią. Kaczyński to zauważył i się włączył - PiS-owi na szczęście zaszkodził” - dodał Niesiołowski.

Zupełnie inaczej mówił o Ewie Kopacz. „Ewa Kopacz jest nieporównywalna. To autentyczny przywódca, osoba, która świetnie mówi, z pasją, z przekonaniem, mówi rzeczy konkretne, interesujące. Proszę zobaczyć, co mówił Duda w ONZ-cie – że prawa trzeba przestrzegać. (…) Nad morzem – że Unia musi działać na rzecz rybaków . To brednie i banały. (…) Pani Szydło nie jest godna, żeby rozmawiać z panią Kopacz, nie dorosła do tego. (…) Kaczyński ma straszny lęk po tym, jak dostał po głowie od Tuska 8 lat temu, on boi się debat. (…) On się nie nadaje do dyskusji. (…) Szydło jest niezwykle słaba intelektualnie i politycznie, nie jest partnerem dla pani Kopacz. To byłby nokaut” - wieszczył polityk Platformy Obywatelskiej.

Jak widać Niesiołowski w oparach kampanii ma problem z odbieraniem rzeczywistości. Ale czy to może dziwić?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook