Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski: Kukiz to pachołek Kaczyńskiego

28.01.2016

„Jest podnóżkiem, przystawką, pachołkiem Kaczyńskiego. I chuliganem politycznym” - strzelał epitetami Stefan Niesiołowski w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet.

Wymienione słowa dotyczyły Pawła Kukiza. Polityk PO, jak zwykle w ostrych słowach, atakował również Prawo i Sprawiedliwość.

„To jest kompromitacja. Ośmieszanie ofiar. Żerowanie na trupach. Typowe dla PiS!” - pieklił się Niesiołowski pytany o sprawę asysty wojskowej podczas miesięcznic smoleńskich.

W rozmowie wróciła również kwestia rywalizacji między partiami opozycyjnymi. Zdaniem Niesiołowskiego Platforma powinna ściśle współpracować z Nowoczesną kierowaną przez Ryszarda Petru.

„Nie widzę żadnego powodu, żeby wykłócać się z panem Petru, kto jest prawdziwszą, lepszą, mocniejszą opozycją. Mamy wspólnego wroga i wspólny cel, czyli obronić demokrację. Te partie to robią” - ocenił poseł PO.

Niesiołowski miał również kilka uwag wobec własnego środowiska politycznego. W jego ocenie Platforma jest zbyt łagodna jeśli chodzi o ocenę nowych rządów.

„Platforma przegrała, bo dała się zastraszyć tą brednią, żeby nie straszyć PiS-em. Teraz widzimy, co znaczy nie straszyć nimi. Mam nadzieję, że Schetyna się z tego otrząśnie” - podsumował Niesiołowski.

I dodawał: „W Strasburgu popełniliśmy błąd, trzeba było powiedzieć, że pani premier Szydło kłamie. Że to nie jest żadne nieporozumienie, tylko PiS złamało konstytucję, są czystki, przywrócono cenzurę, Trybunał Konstytucyjny jest sparaliżowany. Że cały ten jej wywód i propagandowa broszura to kłamstwo. Że premier polskiego rządu kłamie w Parlamencie Europejskim, tego niestety pan Olbrycht nie powiedział”.

lw, radiozet.pl

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook