Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski: Kukiz to pachołek Kaczyńskiego

28.01.2016

„Jest podnóżkiem, przystawką, pachołkiem Kaczyńskiego. I chuliganem politycznym” - strzelał epitetami Stefan Niesiołowski w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet.

Wymienione słowa dotyczyły Pawła Kukiza. Polityk PO, jak zwykle w ostrych słowach, atakował również Prawo i Sprawiedliwość.

„To jest kompromitacja. Ośmieszanie ofiar. Żerowanie na trupach. Typowe dla PiS!” - pieklił się Niesiołowski pytany o sprawę asysty wojskowej podczas miesięcznic smoleńskich.

W rozmowie wróciła również kwestia rywalizacji między partiami opozycyjnymi. Zdaniem Niesiołowskiego Platforma powinna ściśle współpracować z Nowoczesną kierowaną przez Ryszarda Petru.

„Nie widzę żadnego powodu, żeby wykłócać się z panem Petru, kto jest prawdziwszą, lepszą, mocniejszą opozycją. Mamy wspólnego wroga i wspólny cel, czyli obronić demokrację. Te partie to robią” - ocenił poseł PO.

Niesiołowski miał również kilka uwag wobec własnego środowiska politycznego. W jego ocenie Platforma jest zbyt łagodna jeśli chodzi o ocenę nowych rządów.

„Platforma przegrała, bo dała się zastraszyć tą brednią, żeby nie straszyć PiS-em. Teraz widzimy, co znaczy nie straszyć nimi. Mam nadzieję, że Schetyna się z tego otrząśnie” - podsumował Niesiołowski.

I dodawał: „W Strasburgu popełniliśmy błąd, trzeba było powiedzieć, że pani premier Szydło kłamie. Że to nie jest żadne nieporozumienie, tylko PiS złamało konstytucję, są czystki, przywrócono cenzurę, Trybunał Konstytucyjny jest sparaliżowany. Że cały ten jej wywód i propagandowa broszura to kłamstwo. Że premier polskiego rządu kłamie w Parlamencie Europejskim, tego niestety pan Olbrycht nie powiedział”.

lw, radiozet.pl

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook