Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski: Kukiz to chwast polityczny

19.04.2017

„Obecnie panuje dyktatura PiS, ale Kukiz nadal walczy z demokracją, a nie z PiS” - powiedział w rozmowie z portalem wsensie.pl Stefan Niesiołowski, członek europejskich demokratów.

Poszerza się front przeciwników Stefana Niesiołowskiego. Jak przekonuje poseł osobliwego koła poselskiego Europejskich Demokratów, już nie tylko PiS, ale także Kukiz'15 powinien być wyeliminowany ze sceny politycznej! Przy okazji, obrywa się również dotychczasowemu liderowi Niesiołowskiego, Grzegorzowi Schetynie z PO.

Stefan Niesiołowski jednym tchem, ze znaną sobie złośliwością, wylicza „nacjonalistyczne” partie europejskie, a wśród nich Ruch Kukiz'15. 

„Takie populistyczne nacjonalistyczne twory się zdarzają. U Kukiza jest to jeszcze bardziej dziwaczne, bo on deklaruje jakąś mityczną walkę z systemem, znaczy z demokracją chyba. Co prawda on tego tak nie nazywa, ale przecież mamy w Polsce ustrój demokratyczny” - powiedział poseł, ale po chwili szybko się „poprawił”: 

„To znaczy obecnie panuje dyktatura PiS, ale Kukiz nadal walczy z demokracją, a nie z PiS” - stwierdził Niesiołowski. 

„Daj Boże, żeby Kukiz zniknął z Sejmu, bo jest absolutnym chwastem politycznym” - wzdycha Niesiołowski. 

Jak przekonywał były wicemarszałek Sejmu, ewentualna fuzja UED z Nowoczesną to kwestia przedwczesna, a jego partia nie poluje i wyciąga z ludzi klubów. Nie zabrakło w tym momencie „prztyczka” w stronę szefa PO i pochwały nowego partnera politycznego. 

„Proszę w tej sprawie rozmawiać z panem Schetyną – wybitnym strategiem, geniuszem politycznym” - ironizował, dodając również, że Petru w przeciwieństwie do lidera PO, „nie prowadził polityki represji”.


ak/wsensie.pl

[fot. YouTube/wSensie.tv]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook