Jedynie prawda jest ciekawa


Niesiołowski: Demokrację uratuje wyjście na ulice

22.12.2015

„To zahamuje tę PiS-owską recydywę. Tylko ta droga, tylko Majdan”.

Stefan Niesiołowski zaczyna czuć się jak rewolucjonista. Kolejny raz wzywa Polaków na ulice. „Uratować polską demokrację może jedynie wyjście na ulice” – uważa poseł Platformy Obywatelskiej. Zdaniem byłego wicemarszałka sejmu PiS pokazał już, że nie cofnie się przed niczym, byle tylko mieć pełnię władzy.

„W czym jest lepszy Duda od Kuchcińskiego niż Kuchciński od Dudy? To nie ma żadnego znaczenia” - powiedział polityk PO, zapytany o ustępstwa PiS w sprawie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

W rozmowie z wSensie.tv Niesiołowski odniósł się do faktu, że w sprawie nowelizacji ustawy o TK nie będzie wysłuchania publicznego. „To jest marginalizowanie roli parlamentu, to jest kolejny zamach na demokrację. Trwa ten zamach, to się skończy Majdanem” - grzmiał Niesiołowski.

Dodał, że „tego społeczeństwo nie zniesie”. „To jest tylko pytanie, w jakim momencie i kiedy naród wystąpi nie w takiej formie jak łagodne pikiety i demonstracje, ale ostrzej i w większej skali, okupując pewne obszary w Warszawie” - zastanawia się poseł PO.

Wskazuje, że taka forma „powinna wystarczyć”. „To zahamuje tę PiSowską recydywę. Tylko ta droga, tylko Majdan” - zagrzewa Niesiołowski.

Widać, że bycie w opozycji mu nie służy. Zresztą bycie w koalicji też mu nie służyło...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook