Jedynie prawda jest ciekawa


Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

29.11.2017
1270szcheternuydziewczonka
Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

Dla niektórych będzie to z pewnością tylko kolejny słodki filmik z internetu. Jednak dla wierzących to dowód miłości Boga i ogromu daru, jakim jest Eucharystia. Chrystus po raz kolejny udowodnił, że na swoje narzędzia często wybiera tych najmniejszych i najniewinniejszych. Tak było i w przypadku kilkuletniej Audrey Hull.

Ta dziewczynka, w szczerości swojego serca, otwiera oczy niedowiarkom wątpiącym w cudowną moc komunii i pokazuje prawdziwą siłę wspólnoty chrześcijańskiej. Cóż takiego zrobiła? Teoretycznie nic wielkiego. Po prostu zapragnęła uścisnąć wszystkich uczestników mszy, którzy stali w kolejce po Ciało Chrystusa. Sytuacja miała miejsce w parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w małej amerykańskiej miejscowości w stanie Oklahoma.

Uczestnicy nabożeństwa są przekonani, że Audrey najzwyczajniej w świecie „rozdawała miłość”. Wątpliwości w szczerość intencji małej, nie ma również jej ojciec, który wrzucił nagranie do internetu i podkreślił, że jest z niej bardzo dumny.

Ten zaledwie minutowy filmik przekazuje więcej niż niejedno kazanie.

Jak wielką siłą jest niewinność i niewymuszona empatia pokazuje fakt, że zaledwie w dwa tygodnie tylko na Facebooku, film wyświetlono kilkanaście milionów razy.

fot. YouTube.com

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook