Jedynie prawda jest ciekawa

Nienawistnik Niesiołowski: Duda to pisowski prezydent

05.08.2015

„Prasa pisowska i pseudokatolicka bardzo przypomina prasę stanu wojennego, prasę stalinowską”.

Stefan Niesiołowski nie może przeboleć, że media zajmują się kłótniami w PO związanymi z tworzeniem list wyborczych. „To jest dyskusja idiotyczna. Najbardziej zajadli wrogowie PO najchętniej wypowiadają się na temat list” - skarżył się w Superstacji.

„Szczucie na Platformę trwa. Nagonka. Nie wiem, czemu niektórzy koledzy dają się wciągać w układanie list przy pomocy mediów. Bardzo dziennikarzom dziękuję . Poradzimy sobie bez was” - mówił rozgoryczony Niesiołowski.

I na jednym oddechu oskarżył PiS o niedemokratyczne układanie list, a Mariusza Kamińskiego nazwał „kryminalistą”. „Nie wiem czy już można nazywać go przestępcą, kryminalista? Jak się wyrok uprawomocni – pójdzie do kryminału” - mówił poseł PO nawiązując do procesu i kuriozalnego wyroku dla byłego szefa CBA za sprawę afery gruntowej.

Oberwało się też prezesowi PiS. Niesiołowskiemu nie podoba się, że ma on ochronę. „Pan Kaczyński może by powiedział ile kosztuje jego ochrona. Bo mu się ubzdurało w tej głowinie, że jest premierem…” - pluł Niesiołowski.

Zupełnie w innym tonie wypowiadał się o swojej partii, w której huczy od afer i aferzystów. „Dzisiejsze sondaże nie dają już PiSowi samodzielnych rządów. Kukiz dołuje. Zaraz Platforma znów wyjdzie na czoło i wygra wybory” - oświadczył. Po czym znów wrócił do tematu „nagonki”, prowadzonej przez „pisowskie media”. „One wszystkie mówią to samo. Prasa pisowska i pseudokatolicka bardzo przypomina prasę stanu wojennego, prasę stalinowską” - stwierdził Niesiołowski.

I dodał: „To pisowska propaganda pokonała Bronisława Komorowskiego. Komorowski przegrał z pisowską szczujnią”. W ocenie posła PO Andrzej Duda powinien przeprosić za to, że wygrał wybory. „Jeżeli nie przeprosi – to to co mówi będzie nie wiele warte” - zawyrokował.

„Ta kampania nienawiści rozlewa się na inne media” - dodał. I poskarżył się, że dziennikarze nie zadają mu pytań ” za którymi kryłaby się jakaś afirmacja” ! „Dziennikarze się rzucają na listy PO. Nie widzą że obok jest partia, która może wprowadzić kryptodyktaturę. Narrację narzucają też media. Kolenda-Zaleska nie jest pisowska, ale też pyta czemu kogoś umieszczono na liście!” - oburzał się. Rzeczywiście pytanie partii o listy wyborcze to przejaw straszliwej nagonki.

„Polsce zagraża dyktatura PiSu- w stylu orbanowskim, a wszyscy rzucają się na Platformę” - żalił się. Komentując rozpoczynająca się za dwa dni prezydenturę Andrzeja Dudy - Niesiołowski stwierdził, że prezydent Duda „to pisowski prezydent i działacz PiS-u”. „Uczciwie powinien powiedzieć, nie obniżę wiek emerytalny ale obniżę emerytury. Ten projekt emerytalny oznacza drastyczne obniżenie emerytur. Zaczyna od demolowania budżetu i kampanii na rzecz PiSu” - kontynuował. „Duda to obłuda” - dodał. „Niczego dobrego nie powiedział w kampanii. Korzystał z poparcia kiboli, chuliganów i kłamców!” - atakował.

W ustach Niesiołowskiego nic już nie dziwi. Dziwić może jedynie to, że PO tak chętnie promuje jego słowne ekscesy. Promowanie Stefana Niesiołowskiego plującego na wszystkich może PO tylko zaszkodzić...

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook