Jedynie prawda jest ciekawa


Nienawistnik Niesiołowski: Duda to pisowski prezydent

05.08.2015

„Prasa pisowska i pseudokatolicka bardzo przypomina prasę stanu wojennego, prasę stalinowską”.

Stefan Niesiołowski nie może przeboleć, że media zajmują się kłótniami w PO związanymi z tworzeniem list wyborczych. „To jest dyskusja idiotyczna. Najbardziej zajadli wrogowie PO najchętniej wypowiadają się na temat list” - skarżył się w Superstacji.

„Szczucie na Platformę trwa. Nagonka. Nie wiem, czemu niektórzy koledzy dają się wciągać w układanie list przy pomocy mediów. Bardzo dziennikarzom dziękuję . Poradzimy sobie bez was” - mówił rozgoryczony Niesiołowski.

I na jednym oddechu oskarżył PiS o niedemokratyczne układanie list, a Mariusza Kamińskiego nazwał „kryminalistą”. „Nie wiem czy już można nazywać go przestępcą, kryminalista? Jak się wyrok uprawomocni – pójdzie do kryminału” - mówił poseł PO nawiązując do procesu i kuriozalnego wyroku dla byłego szefa CBA za sprawę afery gruntowej.

Oberwało się też prezesowi PiS. Niesiołowskiemu nie podoba się, że ma on ochronę. „Pan Kaczyński może by powiedział ile kosztuje jego ochrona. Bo mu się ubzdurało w tej głowinie, że jest premierem…” - pluł Niesiołowski.

Zupełnie w innym tonie wypowiadał się o swojej partii, w której huczy od afer i aferzystów. „Dzisiejsze sondaże nie dają już PiSowi samodzielnych rządów. Kukiz dołuje. Zaraz Platforma znów wyjdzie na czoło i wygra wybory” - oświadczył. Po czym znów wrócił do tematu „nagonki”, prowadzonej przez „pisowskie media”. „One wszystkie mówią to samo. Prasa pisowska i pseudokatolicka bardzo przypomina prasę stanu wojennego, prasę stalinowską” - stwierdził Niesiołowski.

I dodał: „To pisowska propaganda pokonała Bronisława Komorowskiego. Komorowski przegrał z pisowską szczujnią”. W ocenie posła PO Andrzej Duda powinien przeprosić za to, że wygrał wybory. „Jeżeli nie przeprosi – to to co mówi będzie nie wiele warte” - zawyrokował.

„Ta kampania nienawiści rozlewa się na inne media” - dodał. I poskarżył się, że dziennikarze nie zadają mu pytań ” za którymi kryłaby się jakaś afirmacja” ! „Dziennikarze się rzucają na listy PO. Nie widzą że obok jest partia, która może wprowadzić kryptodyktaturę. Narrację narzucają też media. Kolenda-Zaleska nie jest pisowska, ale też pyta czemu kogoś umieszczono na liście!” - oburzał się. Rzeczywiście pytanie partii o listy wyborcze to przejaw straszliwej nagonki.

„Polsce zagraża dyktatura PiSu- w stylu orbanowskim, a wszyscy rzucają się na Platformę” - żalił się. Komentując rozpoczynająca się za dwa dni prezydenturę Andrzeja Dudy - Niesiołowski stwierdził, że prezydent Duda „to pisowski prezydent i działacz PiS-u”. „Uczciwie powinien powiedzieć, nie obniżę wiek emerytalny ale obniżę emerytury. Ten projekt emerytalny oznacza drastyczne obniżenie emerytur. Zaczyna od demolowania budżetu i kampanii na rzecz PiSu” - kontynuował. „Duda to obłuda” - dodał. „Niczego dobrego nie powiedział w kampanii. Korzystał z poparcia kiboli, chuliganów i kłamców!” - atakował.

W ustach Niesiołowskiego nic już nie dziwi. Dziwić może jedynie to, że PO tak chętnie promuje jego słowne ekscesy. Promowanie Stefana Niesiołowskiego plującego na wszystkich może PO tylko zaszkodzić...

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 2. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 3. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 4. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 5. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 6. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 7. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

 8. 1270lisinkapsszynka 06.04.2018

  Tomasz Lis nie wytrzymuje ciśnienia i bezpardonowo atakuje Jarosława Kaczyńskiego

  Ależ zabolała ich decyzja komitetu wykonawczego PiS i Jarosława Kaczyńskiego

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook