Jedynie prawda jest ciekawa

Niemen: "Nam chodzi o to, żeby Polska istniała"

07.07.2015

Natalia Niemen stałą się ofiarą ataku "hejterów" po występie na konwencji Andrzeja Dudy.

Natalia Niemen, piosenkarka i córka słynnego Czesława Niemena, wystąpiła na konwencji - wówczas kandydata na prezydenta - Andrzeja Dudy, co spotkało się to z ostrą reakcją tzw. hejterów.

 „Ja nie mam czasu na to, żeby siadać przed komputerem i klikać słowa pełne jadu wobec kogoś, kogo nawet nie znam. Ludzie, którzy bezmyślnie korzystają z mediów, prowadzą walkę w dzisiejszym cywilizowanym świecie” – odniosła się do tego piosenkarka.

„Byłam przekonana, że ta konwencja przejdzie bez echa, bo wiadomo, jak media głównego nurtu traktują PiS. Wielkie było moje zdziwienie, jak jeszcze tego samego wieczoru, wszystkie najbardziej popularne telewizje poświęciły sporo uwagi tej konwencji. Zauważyłam większe skupienie na swojej osobie” -  dodała.

Natalia Niemen znana jest z konserwatywnych poglądów i sprzeciwu wobec aborcji.

„Jeśli dopuścimy do tego, że w naszym kraju będzie się zabijać ludzi i będzie na to ogólne przyzwolenie, jeśli nie będziemy się temu przeciwstawiać, to ten prąd wszystkich nas zabierze. Jest coraz gorzej z powodu pychy ludzkiej, z tego powodu, że kierujemy się ludzką mądrością. Boża mądrość jest dużo lepsza, niż ludzka” – powiedziała.

„Nam chodzi o to, żeby Polska istniała, żeby w kraju działo się dobrze” – podsumowała Niemen.

mly/telewizjarepublika.pl

[fot. YouTube]

 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook