Jedynie prawda jest ciekawa


Niebywałe! Stonoga o wyborach: Głupia Polska, głupie Polaczki

27.10.2015

„Was do Auschwitz ku..wa zaprowadzić, piecyki włączyć. Szkoda było na was w ogóle cokolwiek”.

Zbigniew Stonoga jest oburzony słabym wynikiem jego komitetu wyborczego. Obecnie w sposób skandaliczny atakuje Polaków, w szczególności tych, którzy głosowali na PiS. Robi to w sposób dla siebie typowy, bardzo wulgarnie.

„Wynik KWW Stonogi to jakaś porażka. To głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli, która głosowała na tych k..wów karakanów z PiSu to jest jakaś k..wa nieporozumienie” - mówi Stonoga.

I żali się. „Jeśli tyle dla Was znaczy takie zaangażowanie społeczne, jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, życie prywatne i biznes i wszystko inne i dla Was tylko znaczyło to te pi.....one 70-80 tys. osób, to Was się powinno j...ć. Tak się Was powinno je..ć jak Was będzie j...ć PiS. Platforma Was tak nie wyru...ła, jak zrobi to PiS” - atakuje Stonoga.

„Narodowi polscy idioci” - mówi do Polaków głosujących na PiS. Okazuje się, że wynik wyborów tak zdenerwował Stonogę, że zamierza wyjechać z Polski. „Wypi..ole z Polski i będę się z was frajerzy śmiał, żeście takie głupie są, takie debile, żeście to PiSowskie ku....two wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś Petru, Kukizów. To właśnie jest ta ku..a Polska. Przez Was nic się w tym kraju nie zmieni, jesteście ch.j warci. Jesteście bandą, narodowych, ku...ów nieudaczników. Rozumiecie to!” - krzyczał na Polaków.

„Jesteście prymitywami, wasze karty kredytowe to wasz majestat i godność. Ch.j z wami, nie warto było, nie warto było robić nic, co by się.... Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Ci, którzy żeście głosowali na PiS, ch.j warci jesteście. AntyPolakami jesteście” - oburzał się Stonoga.

Na koniec rzuca zupełnie skandaliczną uwagę, grożąc Polakom ludobójstwem. „Głupia Polska, głupie Polaczki. Was do Auschwitz ku..wa zaprowadzić, piecyki włączyć. Szkoda było na was w ogóle cokolwiek” - kończy swój potok pomyj Stonoga.

Jak widać jego koniec jest równie żenujący, jak cała działalność.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook