Jedynie prawda jest ciekawa

Niebywałe! Stonoga o wyborach: Głupia Polska, głupie Polaczki

27.10.2015

„Was do Auschwitz ku..wa zaprowadzić, piecyki włączyć. Szkoda było na was w ogóle cokolwiek”.

Zbigniew Stonoga jest oburzony słabym wynikiem jego komitetu wyborczego. Obecnie w sposób skandaliczny atakuje Polaków, w szczególności tych, którzy głosowali na PiS. Robi to w sposób dla siebie typowy, bardzo wulgarnie.

„Wynik KWW Stonogi to jakaś porażka. To głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli, która głosowała na tych k..wów karakanów z PiSu to jest jakaś k..wa nieporozumienie” - mówi Stonoga.

I żali się. „Jeśli tyle dla Was znaczy takie zaangażowanie społeczne, jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, życie prywatne i biznes i wszystko inne i dla Was tylko znaczyło to te pi.....one 70-80 tys. osób, to Was się powinno j...ć. Tak się Was powinno je..ć jak Was będzie j...ć PiS. Platforma Was tak nie wyru...ła, jak zrobi to PiS” - atakuje Stonoga.

„Narodowi polscy idioci” - mówi do Polaków głosujących na PiS. Okazuje się, że wynik wyborów tak zdenerwował Stonogę, że zamierza wyjechać z Polski. „Wypi..ole z Polski i będę się z was frajerzy śmiał, żeście takie głupie są, takie debile, żeście to PiSowskie ku....two wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś Petru, Kukizów. To właśnie jest ta ku..a Polska. Przez Was nic się w tym kraju nie zmieni, jesteście ch.j warci. Jesteście bandą, narodowych, ku...ów nieudaczników. Rozumiecie to!” - krzyczał na Polaków.

„Jesteście prymitywami, wasze karty kredytowe to wasz majestat i godność. Ch.j z wami, nie warto było, nie warto było robić nic, co by się.... Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Ci, którzy żeście głosowali na PiS, ch.j warci jesteście. AntyPolakami jesteście” - oburzał się Stonoga.

Na koniec rzuca zupełnie skandaliczną uwagę, grożąc Polakom ludobójstwem. „Głupia Polska, głupie Polaczki. Was do Auschwitz ku..wa zaprowadzić, piecyki włączyć. Szkoda było na was w ogóle cokolwiek” - kończy swój potok pomyj Stonoga.

Jak widać jego koniec jest równie żenujący, jak cała działalność.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook