Jedynie prawda jest ciekawa

Niebywałe. Lis o posłach Kukiza: „naziolki”

16.11.2015

Kukiz reaguje natychmiast: „Za 'naziolków' odpowie pan przed sądem. Za resztę - przed Bogiem”.

Tomasz Lis bezpardonowo atakuje Ruch Kukiza i jego posłów, dowodząc po raz kolejny, że nie ma dla niego granic kompromitacji. W felietonie Lis stwierdza: „intelektualista Kukiz wprowadził do Sejmu paru naziolków”.

„Zgodnie z moimi przewidywaniami tragedia w Paryżu dała paliwo polskim rasistom i ksenofobom. Nie trzeba myśleć, wystarczy potępić wroga, którym - w większym stopniu niż terroryści, mam wrażenie, są dla naszych kołtunów i rasistów, jacyś lewacy” – pisze Tomasz Lis na swoim portalu natemat.pl. W niezwykle agresywny sposób Lis grzmi na Polaków, którzy boją się przyjmować imigrantów.

Lis uderza w ruch Kukiz'15. „Nieoceniony intelektualista Kukiz zastanawia się czy większa jest zbrodnia "dziczy" czy też "lewactwa, które dziś sprowadziło". Na razie intelektualista Kukiz wprowadził do Sejmu paru naziolków” – pisze pieszczoch rządu PO-PSL.

Na te słowa na Facebooku zareagował Paweł Kukiz, który zapowiada pozew przeciw Tomaszowi Lisowi. „Za 'naziolków' odpowie pan przed sądem. Za resztę - przed Bogiem” – pisze jednoznacznie Kukiz.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook