Jedynie prawda jest ciekawa


Nie wolno paskudzić do swojego gniazda

17.03.2016

Marek Jakubiak (Kukiz’15) odniósł się na antenie Telewizji Republika do działań Platformy Obywatelskiej, i słów Grzegorza Schetyny, który zapowiedział, że rozwiązań polskich konfliktów będzie szukał na arenie międzynarodowej.

"Nie wolno paskudzić do swojego gniazda. Opozycja będzie się starała agresywnie atakować Polskę i rząd na arenie międzynarodowej. Oni twierdzą, że robią dobrze, ale proszę wytłumaczyć to człowiekowi, który twierdzi, że Bruksela to nasz dom. Mój dom jest tutaj, w Warszawie. Nie ma między nami wspólnego mianownika" - powiedział poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak na antenie Telewizji Republika. 

Jakubiak dodał, że posłom Platformy wcale nie chodzi o dobro Ojczyzny, a jedynie o własny interes. Poseł Kukiz'15 odniósł się także do wczorajszego głosowania nad wotum nieufności dla ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka. Skrytykował on postawę PO, która złożyła ten wniosek nazywając to „przesadą”. Sam Jakubiak głosował za odwołaniem ministra Błaszczaka. "Uważam, że minister Błaszczak lub jakikolwiek inny minister nie powinien odpowiadać za takie rzeczy, jak pęknięta opona, bo nie ma na to bezpośredniego wpływu. Gdyby odwoływać ministrów za pęknięte opony, to nic, tylko byśmy ich zmieniali, więc nie przesadzajmy. Mam pretensję o to, że zniszczono karierę komendanta Zbigniewa Maja i nikt się tym nie przejął."  – powiedział Jakubiak. 

Jak zauważył Jakubiak, kiedy na stanowisko komendanta głównego Policji obsadza się człowieka, "który wchodził w struktury przestępcze, to zawsze się coś na niego znajdzie".

kk/Telewizja Republika

[fot.YouTube]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook