Jedynie prawda jest ciekawa


Nie będzie desantu na Żoliborzu

20.05.2016

Stosując retorykę posłanek Nowoczesnej nikt tak dziś nie szkodzi Polsce jak opozycja i nikt nie wygaduje tak piramidalnych bzdur o polskim państwie i polskim rządzie zwłaszcza zagranicą. Ostatni raz polskiemu rządowi ultimatum stawiano we wrześniu 1939 roku. Równie kabotyńsko brzmią dziś deklaracje Nowoczesnego speca od historii i geografii R. Petru, że „po wyłączeniu mikrofonów PiS może wyłączyć telefony". Brakuje tylko wypowiedzi posłanek Nowoczesnej, że znów nie będzie Teleranka.

Jeszcze bardziej kabaretowo brzmią obawy, że o to ultimatum KE po poniedziałku zlikwiduje polskie państwo. Być może ku rozpaczy niektórych nie będzie dywizji pancernych Junckera czy brygad spadochronowych Schultza. To przecież opozycja użyła Trybunału Konstytucyjnego, a zwłaszcza jej przewodniczącego A. Rzeplińskiego jako przysłowiowej V kolumny. 

To przecież dzisiejsza opozycja w PO, PSL na gigantyczną skalę inwigilowała dziennikarzy i współpracujących z nimi adwokatów i ekspertów. To przecież dzisiejsza opozycja i podległe jej służby traktowały modlących się na Krakowskim Przedmieściu jak potencjalnych terrorystów, to przecież premier B. Tusk przyjmował niemieckie nagrody im. przeciwników istnienia niepodległego państwa polskiego i twierdził, że „polskość to nienormalność". 

To nie Polska chce wyjść dzisiaj z Unii choć opłacalność całego tego 10-letniego przedsięwzięcia od strony czysto finansowej zaczyna być coraz bardziej wątpliwa, to biurokraci unijni, a zwłaszcza Niemcy nie tylko chcą wypchnąć z UE Wielką Brytanię, ale przede wszystkim Polskę i Węgry by nie dawali „złego" przykładu wybijania się na niepodległość zwłaszcza gospodarczą. To zaprzyjaźnione z Brukselą, a inspirowane przez Niemców i wspierane przez opozycję w Polsce lobby lichwiarsko-bankowe i duże zagraniczne koncerny coraz silniej naciskają KE, by obaliła jak najszybciej legalny polski rząd, gdyż w innym wypadku, być może, będą oni musieli zwracać Polakom dziesiątki, a  może nawet setki miliardów złotych z tytułu toksycznych, często bezprawnych zysków choćby z tytułu tzw. kredytów frankowych, polisolokat, czy opcji walutowych nie mówiąc już o odszkodowaniach od Volkswagena czy z tytułu Nord Stream I i II. Dlatego tak szaleje dziś opozycja, którą wielu Polaków określa dziś mianem Targowicy i czego mamy coraz liczniejsze dowody gdy idzie o spiskowanie przeciwko własnemu krajowi zagranicą.

Dzisiejsze wystąpienie w Sejmie Premier B. Szydło wielu Polakom powinno przywrócić poczucie godności i szacunku dla polskiego państwa i ukazać prawdę o prawdziwych celach tych, którzy stracili władzę.

Janusz Szewczak

[fot. Fratria]


Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook