Jedynie prawda jest ciekawa


Nazywanie tego edukacją seksualną to podstęp!

12.09.2014

Naprawdę jest to programowa demoralizacja i krzywdzenie dzieci - mówi Kaja Godek.

Stefczyk.info: Toczy się dziś bardzo żywiołowa debata dotycząca edukacji seksualnej dzieci. Wszystko za sprawą obywatelskiego projektu "STOP pedofilii", który dotyczy sposobu prowadzenia "edukacji seksualnej". Czy takowa edukacja seksualna w ogóle – pani zdaniem – powinna istnieć?

Kaja Godek: Projekt nie dotyczy zakazu edukacji, projekt dotyczy zakazu demoralizacji i pochwalania i propagowania podejmowania seksu przez dzieci poniżej 15. roku życia. To jest bardzo charakterystyczne, że protesty przeciwko tej inicjatywie odbywają się pod hasłem: zabieracie nam edukację seksualną. To pokazuje, że nazywanie tych lekcji edukacją seksualną to podstęp. Tak naprawdę jest to programowa demoralizacja i krzywdzenie dzieci.

Jest pani matką, widzi pani jak się rozwijają dzieci. W jakim momencie wejście z edukacją seksualną jest sensowne i jak taka edukacja powinna przebiegać? W placówkach oświatowych takich jak szkoły?

To nie powinna być w ogóle edukacja w szkole. Jestem zdania, że szkoła powinna trzymać ręce z daleka od seksualności człowieka. Od wprowadzania w świat seksualności jest najbliższa osoba – rodzice bądź inna bliska dziecku osoba, jeśli rodziców zabraknie. Poruszanie tak wrażliwych tematów w klasie prowadzi zawsze do pozbawienia naturalnej bariery wstydliwości, która jest człowiekowi potrzebna. Seksualność to sfera, która powinna być otoczona intymnością i dobrze pojętą wstydliwością, to jest zupełnie naturalne.

Jakie mogą być konsekwencje zburzenia tej bariery, o której pani mówi?

Konsekwencje możemy zobaczyć, jak popatrzymy na kraje, które edukację seksualną wprowadziły wiele lat temu. Obserwujemy tam wzrost zainteresowania seksem, który prowadzi do wzrostu ciąż wśród nastolatek, wzrostu liczby aborcji. Jest to nabijanie kieszeni koncernom farmaceutycznym, producentom antykoncepcji i klinikom aborcyjnym, biznesowi porno i tworzenie rynku dla prostytucji.  

not. mc
[fot.sxc.hu]


Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook