Jedynie prawda jest ciekawa


Nazwijcie TVP Info „Komorowski Info”! [WIDEO]

04.05.2015

Marcin Mastalerek, rzecznik PiS i szef kampanii Andrzeja Dudy wyszedł ze studia TVP. Wcześniej wypomniał redaktorowi Kraśce, że telewizja publiczna jest niesłychanie stronnicza i wspiera Bronisława Komorowskiego.

„Za nami ostatni weekend kampanii. W tym czasie sześciokrotnie na żywo pokazywany był Bronisław Komorowski. Andrzej Duda, mimo, że miał ważne wystąpienia, ani razu. Panie redaktorze, to jest farsa, nie będziemy brali w tym udziału” - powiedział Marcin Mastalerek. Zapowiedział także, że PiS złoży w tej sprawie skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz do Państwowej Komisji Wyborczej. Następnie poseł w geście protestu opuścił studio.

To, niestety otworzyło pole do przemowy drugiego gościa, Pawła Zalewskiego z PO, który, korzystając z okazji pozował na postulatora politycznego pokoju. „Mamy dzisiaj 3 maja, to jest święto zgody narodowej. Nic nie usprawiedliwia sytuacji, w której ważny polityk wychodzi ze studia i nawet nie podejmuje rekawicy. To jest kapitulacja. Kiedy się nie ma argumentów, to się robi demonstracje” - powiedział Zalewski. Ani on, ani redaktor Kraśko nie odnieśli się jednak do zarzutów Marcina Mastalerka, że TVP w kampanii wyborczej faworyzuje obecnego prezydenta. A to już widać gołym okiem.

źródło: vod.tvp.pl/run

fot. vod.tvp.pl

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook