Jedynie prawda jest ciekawa


Nazwijcie TVP Info „Komorowski Info”! [WIDEO]

04.05.2015

Marcin Mastalerek, rzecznik PiS i szef kampanii Andrzeja Dudy wyszedł ze studia TVP. Wcześniej wypomniał redaktorowi Kraśce, że telewizja publiczna jest niesłychanie stronnicza i wspiera Bronisława Komorowskiego.

„Za nami ostatni weekend kampanii. W tym czasie sześciokrotnie na żywo pokazywany był Bronisław Komorowski. Andrzej Duda, mimo, że miał ważne wystąpienia, ani razu. Panie redaktorze, to jest farsa, nie będziemy brali w tym udziału” - powiedział Marcin Mastalerek. Zapowiedział także, że PiS złoży w tej sprawie skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz do Państwowej Komisji Wyborczej. Następnie poseł w geście protestu opuścił studio.

To, niestety otworzyło pole do przemowy drugiego gościa, Pawła Zalewskiego z PO, który, korzystając z okazji pozował na postulatora politycznego pokoju. „Mamy dzisiaj 3 maja, to jest święto zgody narodowej. Nic nie usprawiedliwia sytuacji, w której ważny polityk wychodzi ze studia i nawet nie podejmuje rekawicy. To jest kapitulacja. Kiedy się nie ma argumentów, to się robi demonstracje” - powiedział Zalewski. Ani on, ani redaktor Kraśko nie odnieśli się jednak do zarzutów Marcina Mastalerka, że TVP w kampanii wyborczej faworyzuje obecnego prezydenta. A to już widać gołym okiem.

źródło: vod.tvp.pl/run

fot. vod.tvp.pl

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook