Jedynie prawda jest ciekawa


Nawrócona muzułmanka: Islam to ideologia podboju, dlatego młode kobiety będą gwałcone

29.08.2017

Bardzo mocna rozmowa Tomasza Terlikowskiego z Sandrą Salomon – palestyńską działaczką na rzecz obrony praw człowieka, kobietą która nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo.

Salomon, opowiada o wewnętrznych regułach islamu z perspektywy osoby, która wiele lat wyznawała Allaha. Działaczka zwraca uwagę na zasady, którymi kierują się muzułmanie i nie ma wątpliwości, że systematycznie od 1400 lat, przeciwko cywilizacji zachodniej prowadzona jest wojna, mająca na celu jej podbój. Salomon, która przez wiele lat mieszkała w Arabii Saudyjskiej, przekonuje, że islam, będzie chciał „zalać” Europę. – Mówiono nam, żebyśmy prowadzili dżihad, wojnę przeciwko niewiernym. Muzułmanie powinni trzymać się razem i zbudować jedno islamskie imperium – kalifat  – wyznaje aktywistka.

Sandra Salomon przekonuje, że powtarzane przez zachodnich muzułmanów i teologów twierdzenie, że islam jest religią pokoju, a dżihad to tak naprawdę walka z samym sobą i swoimi słabościami jest kłamstwem. Co zresztą zawarte jest w samym pochodzeniu i znaczeniu tego słowa po arabsku. – Obowiązkiem muzułmanina jest umierać za Allaha. Dopóki są społeczeństwa, w których islam nie zatriumfował dżihad musi być kontynuowany – mówi gość Tomasza Terlikowskiego. Salomon, mimo że jest Palestynką, od dziewiątego roku życia wychowywała się w Arabii Saudyjskiej, uczyła się w islamskiej szkole, gdzie na pierwszym miejscu stawia się nie przedmioty takie jak matematyka czy biologia, a rozumienie koranu. Podobne szkolenie przychodzi rocznie kilkaset tysięcy ludzi – uczą się szariatu, czytają hadisy o życiu Mahometa. Wszyscy uczą się, by być dżihadystami.

Kobieta wyjaśnia, że jest wiele sposobów na dżihad. Jednym z nich jest hidżra – czyli emigracja do krajów Zachodu, zarabianie pieniędzy i finansowanie terrorystów, a także podbijanie  tych krajów od środka - rozsadzanie ekonomiczne.

- Napływ imigrantów do Europy jest właśnie takim dżihadem. To inwazja. Dlaczego państwa muzułmańskie, nawet tak bogate jak Arabia, nie przyjmują uchodźców? To element szerszego planu żeby podbić Europę.

Według Salomon, kiedy islam zaleje Europę najgorzej będą miały kobiety. – Islam to przemoc i nienawiść, szczególnie wymierzona w kobiety. Kobiety pod szariatem nie mają żadnej wolności. Mężczyzna może bić swoje kobiety, dozwolone są gwałty. Dzieci są zmuszane do małżeństwa. Dlatego tak wiele islamskich kobiet popełnia samobójstwa. (…) Dlatego martwię się, kiedy widzę islamizację Europy. Jeżeli to nastąpi wiele młodych dziewczyn będzie gwałconych. Gwałt jest wpisany w islam. Islam to kult mordu i kult gwałtu. Każda kobieta, która nie jest muzułmanka jest potencjalną niewolnicą seksualną. Europejskie feministki nie potrafią rozpoznać tego nadchodzącego niebezpieczeństwa – wyjaśnia aktywistka.   

Fot. Youtube / TV Republika

 

 

 

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook