Jedynie prawda jest ciekawa


Nawrócona muzułmanka: Islam to ideologia podboju, dlatego młode kobiety będą gwałcone

29.08.2017

Bardzo mocna rozmowa Tomasza Terlikowskiego z Sandrą Salomon – palestyńską działaczką na rzecz obrony praw człowieka, kobietą która nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo.

Salomon, opowiada o wewnętrznych regułach islamu z perspektywy osoby, która wiele lat wyznawała Allaha. Działaczka zwraca uwagę na zasady, którymi kierują się muzułmanie i nie ma wątpliwości, że systematycznie od 1400 lat, przeciwko cywilizacji zachodniej prowadzona jest wojna, mająca na celu jej podbój. Salomon, która przez wiele lat mieszkała w Arabii Saudyjskiej, przekonuje, że islam, będzie chciał „zalać” Europę. – Mówiono nam, żebyśmy prowadzili dżihad, wojnę przeciwko niewiernym. Muzułmanie powinni trzymać się razem i zbudować jedno islamskie imperium – kalifat  – wyznaje aktywistka.

Sandra Salomon przekonuje, że powtarzane przez zachodnich muzułmanów i teologów twierdzenie, że islam jest religią pokoju, a dżihad to tak naprawdę walka z samym sobą i swoimi słabościami jest kłamstwem. Co zresztą zawarte jest w samym pochodzeniu i znaczeniu tego słowa po arabsku. – Obowiązkiem muzułmanina jest umierać za Allaha. Dopóki są społeczeństwa, w których islam nie zatriumfował dżihad musi być kontynuowany – mówi gość Tomasza Terlikowskiego. Salomon, mimo że jest Palestynką, od dziewiątego roku życia wychowywała się w Arabii Saudyjskiej, uczyła się w islamskiej szkole, gdzie na pierwszym miejscu stawia się nie przedmioty takie jak matematyka czy biologia, a rozumienie koranu. Podobne szkolenie przychodzi rocznie kilkaset tysięcy ludzi – uczą się szariatu, czytają hadisy o życiu Mahometa. Wszyscy uczą się, by być dżihadystami.

Kobieta wyjaśnia, że jest wiele sposobów na dżihad. Jednym z nich jest hidżra – czyli emigracja do krajów Zachodu, zarabianie pieniędzy i finansowanie terrorystów, a także podbijanie  tych krajów od środka - rozsadzanie ekonomiczne.

- Napływ imigrantów do Europy jest właśnie takim dżihadem. To inwazja. Dlaczego państwa muzułmańskie, nawet tak bogate jak Arabia, nie przyjmują uchodźców? To element szerszego planu żeby podbić Europę.

Według Salomon, kiedy islam zaleje Europę najgorzej będą miały kobiety. – Islam to przemoc i nienawiść, szczególnie wymierzona w kobiety. Kobiety pod szariatem nie mają żadnej wolności. Mężczyzna może bić swoje kobiety, dozwolone są gwałty. Dzieci są zmuszane do małżeństwa. Dlatego tak wiele islamskich kobiet popełnia samobójstwa. (…) Dlatego martwię się, kiedy widzę islamizację Europy. Jeżeli to nastąpi wiele młodych dziewczyn będzie gwałconych. Gwałt jest wpisany w islam. Islam to kult mordu i kult gwałtu. Każda kobieta, która nie jest muzułmanka jest potencjalną niewolnicą seksualną. Europejskie feministki nie potrafią rozpoznać tego nadchodzącego niebezpieczeństwa – wyjaśnia aktywistka.   

Fot. Youtube / TV Republika

 

 

 

Warto poczytać

 1. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 2. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 3. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 4. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 5. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 6. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 7. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook