Jedynie prawda jest ciekawa

Nawrócona muzułmanka: Islam to ideologia podboju, dlatego młode kobiety będą gwałcone

29.08.2017
1270muzulmanka08
Nawrócona muzułmanka: Islam to ideologia podboju, dlatego młode kobiety będą gwałcone

Bardzo mocna rozmowa Tomasza Terlikowskiego z Sandrą Salomon – palestyńską działaczką na rzecz obrony praw człowieka, kobietą która nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo.

Salomon, opowiada o wewnętrznych regułach islamu z perspektywy osoby, która wiele lat wyznawała Allaha. Działaczka zwraca uwagę na zasady, którymi kierują się muzułmanie i nie ma wątpliwości, że systematycznie od 1400 lat, przeciwko cywilizacji zachodniej prowadzona jest wojna, mająca na celu jej podbój. Salomon, która przez wiele lat mieszkała w Arabii Saudyjskiej, przekonuje, że islam, będzie chciał „zalać” Europę. – Mówiono nam, żebyśmy prowadzili dżihad, wojnę przeciwko niewiernym. Muzułmanie powinni trzymać się razem i zbudować jedno islamskie imperium – kalifat  – wyznaje aktywistka.

Sandra Salomon przekonuje, że powtarzane przez zachodnich muzułmanów i teologów twierdzenie, że islam jest religią pokoju, a dżihad to tak naprawdę walka z samym sobą i swoimi słabościami jest kłamstwem. Co zresztą zawarte jest w samym pochodzeniu i znaczeniu tego słowa po arabsku. – Obowiązkiem muzułmanina jest umierać za Allaha. Dopóki są społeczeństwa, w których islam nie zatriumfował dżihad musi być kontynuowany – mówi gość Tomasza Terlikowskiego. Salomon, mimo że jest Palestynką, od dziewiątego roku życia wychowywała się w Arabii Saudyjskiej, uczyła się w islamskiej szkole, gdzie na pierwszym miejscu stawia się nie przedmioty takie jak matematyka czy biologia, a rozumienie koranu. Podobne szkolenie przychodzi rocznie kilkaset tysięcy ludzi – uczą się szariatu, czytają hadisy o życiu Mahometa. Wszyscy uczą się, by być dżihadystami.

Kobieta wyjaśnia, że jest wiele sposobów na dżihad. Jednym z nich jest hidżra – czyli emigracja do krajów Zachodu, zarabianie pieniędzy i finansowanie terrorystów, a także podbijanie  tych krajów od środka - rozsadzanie ekonomiczne.

- Napływ imigrantów do Europy jest właśnie takim dżihadem. To inwazja. Dlaczego państwa muzułmańskie, nawet tak bogate jak Arabia, nie przyjmują uchodźców? To element szerszego planu żeby podbić Europę.

Według Salomon, kiedy islam zaleje Europę najgorzej będą miały kobiety. – Islam to przemoc i nienawiść, szczególnie wymierzona w kobiety. Kobiety pod szariatem nie mają żadnej wolności. Mężczyzna może bić swoje kobiety, dozwolone są gwałty. Dzieci są zmuszane do małżeństwa. Dlatego tak wiele islamskich kobiet popełnia samobójstwa. (…) Dlatego martwię się, kiedy widzę islamizację Europy. Jeżeli to nastąpi wiele młodych dziewczyn będzie gwałconych. Gwałt jest wpisany w islam. Islam to kult mordu i kult gwałtu. Każda kobieta, która nie jest muzułmanka jest potencjalną niewolnicą seksualną. Europejskie feministki nie potrafią rozpoznać tego nadchodzącego niebezpieczeństwa – wyjaśnia aktywistka.   

Fot. Youtube / TV Republika

 

 

 

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook