Jedynie prawda jest ciekawa


Nawet salon ma już dość Platformy

03.07.2017

Nawet najwięksi fani PO mają już chyba dosyć partii Grzegorza Schetyny. – Jak dzisiaj słuchałem posła Marcina Kierwińskiego, to mi po prostu zgrzytało w mózgu – żalił się w TOK FM Waldemar Kuczyński, jeden z najzagorzalszych krytyków PiS a zarazem piewca III RP.

Platforma Obywatelska denerwuje nawet swoich betonowych zwolenników. Weekendowa klęska (fatalna Rada Krajowa PO w zderzeniu z konkretnym, świetnie przygotowanym Kongresem PiS) wytrąciła z równowagi nawet Waldemara Kuczyńskiego. Ekonomista, dziennikarz i minister przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego od lat najbardziej znany jest z kubłów pomyj, które niemal codziennie wylewa na PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Ale nawet w nim chyba coś pękło…

- Zauważyłem, że politycy są bardzo często niewolnikami swoich sukcesów. To widać również u Platformy, która ciągle nie może zapomnieć o tym, że kiedyś miała za sobą prawie połowę Polaków. I w dalszym ciągu czuć pychę większości – wyznał w porannej audycji TOK FM.

Waldemar Kuczyński był też niezwykle rozczarowany jakością wystąpień medialnych swoich ulubieńców. Narzekał na przykład na posła Marcina Kierwińskiego, który jest jedną z gwiazd Platformy.

- Jak dzisiaj słuchałem posła Marcina Kierwińskiego, to mi po prostu zgrzytało w mózgu. On mówił przekazem dnia tak nieprawdopodobnie nudnym i beznadziejnym, że nawet ja nie mogłem tego słuchać – przyznał szczerze Kuczyński.

Jego zdaniem straszliwe rządy PiS zakończą się dopiero wtedy, gdy przeciwko partii Jarosława Kaczyńskiego stworzony zostanie „front” wielu partii. Sama Platforma nie ma na to szans. 

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook