Jedynie prawda jest ciekawa

Mularczyk: Zjednoczenie prawicy wychodzi na dobre

14.08.2015

Poseł Zjednoczonej Prawicy Arkadiusz Mularczyk powiedział na antenie Radia Kraków, że prawica ma szansę na zdecydowane zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Polityk odniósł się również do swojej sytuacji. Nie potwierdził jednak doniesień o otrzymaniu „jedynki” na sadeckiej liście PO.

„Wiem, że były wysyłane listy w porządku alfabetycznym do prezesa Kaczyńskiego. Decyzji co do „jedynek” chyba jeszcze nie ma. Myślę, że już niebawem dowiemy się, kto będzie otwierał i zamykał listę sądecką listę PiS czy też Zjednoczonej Prawicy” - stwierdził Mularczyk.

Polityk Solidarnej Polski podkreśla, że sojusz prawicowych ugrupowań przynosi dobre skutki.

„To zjednoczenie prawicy na dobre wychodzi. Zwycięstwo prezydenckie Andrzeja Dudy w pierwszej i drugiej turze, a także świetne sondaże zjednoczonej prawicy pokazują, że jest premia wyborców za tę jedność. Te głosy nie są rozpraszane. Potencjał dominujący PiS, ale i Solidarnej Polski, Polski Razem dają szanse na mocne zwycięstwo prawicy. Mam nadzieję na samodzielne rządy. To klucz w tej całej perspektywie. By móc Polskę odbudować po 8 latach złych rządów Platformy Obywatelskiej” - powiedział parlamentarzysta.

Mularczyk zapytany o swoje miejsce na liście odpowiedział: „Nie wiem. Nie zabiegam o miejsca”.

gah/radiokrakow.pl

[fot. M. Czutko]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook