Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Mozil o imigrantach: To śmieszne, że się boimy

05.10.2015

„Bardziej od muzułmanina boję się polskich radykałów i polityków, którzy dzielą społeczeństwo”.

Czesław Mozil, który równie często śpiewa i obraża Polaków, znów pokazuje, że jest zaczadzony urazem do Polski i Polaków. W jego ocenie to nie najazdu imigrantów powinniśmy się obawiać. „Bardziej od muzułmanina boję się polskich radykałów i polityków, którzy dzielą społeczeństwo na ludzi pierwszej i drugiej kategorii” - wyznaje Mozil.

Agresywna ekspansja islamu na Europę to zjawisko najwidoczniej obce Mozilowi. On woli usypiać swoich słuchaczy naiwnymi opowiastkami z życia na emigracji. „Przez te lata gdy mieszkałem w Dani, tylko raz zdarzyło mi się, że taksówkarz chciał przekonać mnie do islamu” - opowiada. „Za to wiele razy katolicy mówili mi, według jakich zasad mam żyć i jak postępować” - żali się artysta.

Mozil wskazuje, że śmieszy go strach przed imigrantami. „To śmieszne, że boimy się, że inni przyjdą i nam coś narzucą, a sami jesteśmy codziennie pooddawani ograniczeniom przez swoich. Jeśli ktoś mówi, że nie mam prawa zostać ojcem dzięki metodzie in vitro, bo to grzech, to rodzi się we mnie bunt” - irytuje się muzyk.

Jak widać Mozil przesiąknięty multikulturalizmem postanowił Polaków nauczać tolerancji pałką. W jego ocenie nie mamy mieć prawa do jakichkolwiek obaw dotyczących fali zbliżającej się do UE.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook