Jedynie prawda jest ciekawa

Miriam Shaded: Merkel podejmuje zbrodnicze działania

24.01.2016

Które elementy kultury muzułmańskiej są najbardziej wrogie? Miriam Shaded, szefowa Fundacji Estera, odpowiada bez wahania: „wszystkie”!

Jak wyjaśniła szefowa Fundacji Estera, islam nie znosi żadnego sprzeciwu, nie ma tam miejsca na odstępstwa od wiary, nie ma miejsca dla szacunku wobec kobiet.

- Kobieta jest traktowana gorzej niż zwierzę, jest własnością mężczyzny, on może ją zabić, może z nią zrobić cokolwiek chce i tak naprawdę nie poniesie za to żadnej kary – podkreśliła Miriam Shaded i dodała, to co działo się podczas sylwestrowej nocy w Kolonii to naturalny rezultat podejścia wyznawców islamu do kobiet.

- Wiele osób myli religię z jej przedstawicielami. Ludzie negują chrześcijaństwo, gdyż mają awersję do księży. Chwalą za to islam, gdyż poznali kogoś, kto się podaje za muzułmanina, a im krzywdy nie zrobił. Nie rozumieją jednak, że przedstawiciele religii nie są jej istotą” - dodała Shaded.

Jak tłumaczyła szefowa fundacji, kanclerz Angela Merkel podejmuje zbrodnicze działania propagując islam w Europie.

- Europejki boją się wychodzić z domu. Ludzie dzwonią do mnie, znajome do mnie przyjeżdżają i mówią, że bez obstawy nie wyjdą z domu bez mężczyzny, bo się boją, boją się ataków, boją się wychowania muzułmańskiego. Koran właśnie w ten sposób każe traktować nie muzułmanki – powiedziała Miriam Shaded.

mmil

[Fot. YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook