Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: W PE zasiada mnóstwo idiotów

21.01.2016

"To nie była debata, raczej rodzaj groteskowej inkwizycji" - mówi Michalkiewicz o debacie nt. Polski.

Stanisław Michalkiewicz, publicysta, krytykuje przebieg debaty, jaka miała miejsce w PE. "To nie była debata, raczej rodzaj groteskowej inkwizycji" – tłumaczył w Poranku Wnet.

Gość Radia wskazał, że debata pokazała prawdziwą naturę części europejskich polityków. "Debata Parlamentu Europejskiego nt. stanu demokracji w Polsce ujawniła przygnębiający fakt, że zasiada tam mnóstwo idiotów" – komentuje publicysta w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim.

Michalkiewicz wskazał na słowa Janusza Korwin-Mikkego. "Istotę demokracji wyłożył europosłom Janusz Korwin Mikke, że demokracja to tyrania większości" – mówił.

"Demokracja rządzi się zasadą, że im większa liczba, tym słuszniejsza racja. Okazuje się, że ci absolwenci akademii pierwszomajowych czy wyższych szkół gotowania na gazie tego nie wiedzą. To jest przygnębiające, że taka banda idiotów ma wpływ na sprawy europejskie" – kwituje Michalkiewicz i stawia postulat: "Europę przydałoby się przewietrzyć – przypomina zatęchłą, starą budę. Przeciąg by się przydał".

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook