Jedynie prawda jest ciekawa

Michalkiewicz: Świadkowie ws. prezydenta taktownie powymierali...

31.12.2014

"Komorowski jest faworytem tajnych służb".

Odnotowujemy polityczne wróżby Stanisława Michalkiewicza na rok 2015. Fragmenty wypowiedzi pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez "Najwyższy Czas!". 

"W 2015 roku prezydent Komorowski pewnie wygra, bo jest faworytem tajnych służb, które Polską rządzą i obstawiają polską scenę polityczną. Dlatego pan Jarosław Kaczyński sam nie kandyduje, tylko wysunął pana Dudę, aby on przegrał z Komorowskim. Obecnemu prezydentowi nic nie zaszkodzi, nawet przesłuchanie w Belwederze. Świadkowie, którzy mogliby coś zeznać, taktownie powymierali. Prezydent z czystym sumieniem może swoje zeznania złożyć, bez obawy, że ktoś je podważy" - przekonuje publicysta. 

Michalkiewicz zaznacza przy tym, że zbliżający się rok to bardzo duża szansa dla Kongresu Nowej Prawicy. "Pod jednym warunkiem - że przestaną się tam kotłować. To bardzo zły sygnał dla wyborców, że partia, która ma ambicje dokonania zmiany ustrojowej w naszym nieszczęśliwym kraju, nie potrafi dać sobie rady sama ze sobą" - czytamy. 

W przewidywaniach Michalkiewicza nie zabrakło też wątku wojny Rosji z Ukrainą. "Polska będzie coraz głębiej wciągana w tę wojnę. Zostanie w jakiś sposób zmuszona, przez naszych sojuszników oczywiście, do finansowania tego konfliktu" - pisze Michalkiewicz. 

LL, "Najwyższy Czas!"

[YT]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook