Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: Świadkowie ws. prezydenta taktownie powymierali...

31.12.2014

"Komorowski jest faworytem tajnych służb".

Odnotowujemy polityczne wróżby Stanisława Michalkiewicza na rok 2015. Fragmenty wypowiedzi pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez "Najwyższy Czas!". 

"W 2015 roku prezydent Komorowski pewnie wygra, bo jest faworytem tajnych służb, które Polską rządzą i obstawiają polską scenę polityczną. Dlatego pan Jarosław Kaczyński sam nie kandyduje, tylko wysunął pana Dudę, aby on przegrał z Komorowskim. Obecnemu prezydentowi nic nie zaszkodzi, nawet przesłuchanie w Belwederze. Świadkowie, którzy mogliby coś zeznać, taktownie powymierali. Prezydent z czystym sumieniem może swoje zeznania złożyć, bez obawy, że ktoś je podważy" - przekonuje publicysta. 

Michalkiewicz zaznacza przy tym, że zbliżający się rok to bardzo duża szansa dla Kongresu Nowej Prawicy. "Pod jednym warunkiem - że przestaną się tam kotłować. To bardzo zły sygnał dla wyborców, że partia, która ma ambicje dokonania zmiany ustrojowej w naszym nieszczęśliwym kraju, nie potrafi dać sobie rady sama ze sobą" - czytamy. 

W przewidywaniach Michalkiewicza nie zabrakło też wątku wojny Rosji z Ukrainą. "Polska będzie coraz głębiej wciągana w tę wojnę. Zostanie w jakiś sposób zmuszona, przez naszych sojuszników oczywiście, do finansowania tego konfliktu" - pisze Michalkiewicz. 

LL, "Najwyższy Czas!"

[YT]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook