Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: Polacy dzielą kraj z rozbójnikami

22.09.2016

„Jeśli Unią Europejska nie kierują idioci – a taką możliwość trzeba zawsze brać pod uwagę, zwłaszcza ostatni – to po tylu antypolskich krokach podjętych przez jej władze i organy muszą nastąpić jakieś kroki rozstrzygające” - pisze na łamach „Najwyższego Czasu” Stanisław Michalkiewicz.

Jego zdaniem strona polska nic nie robi, by zabezpieczyć państwo przed realizacją zaprojektowanego scenariusza. 

Autor tekstu doszukuje się w tej sytuacji analogii historycznej z czasami potopu szwedzkiego, gdy po wyniszczającej Polskę wojnie, zrodziła się nowa warstwa społeczna: szlachta-gołota. 

„Byli to ludzie, którzy utracili wszelkie środki utrzymania – ale zachowali prawa polityczne, które bardzo szybko nauczyli się komercjalizować” - pisze Michalkiewicz i dodaje, że korzystali na tym magnaci, ale też państwa ościenne. 

„Teraz szlachty-gołoty już nie ma, ale to nic nie szkodzi, bo historyczny naród polski od 1944 roku musi dzielić terytorium państwowe z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, której korzenie tkwią w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej – stwierdza dalej. 

„Oto w obliczu klęski wojennej we wrześniu 1949 roku władze zdecydowały się wypuścić więźniów, by nie wpadli w ręce niemieckie. Ci natychmiast powrócili do swoich zajęć, to znaczy do rabunków i rozbójniczych wymuszeń” – czytamy w felietonie. 

Politycznie wspólnota rozbójników okrzepła, zdaniem Michalkiewicz, po propozycji od sowieckich spadochroniarzy, którzy po 1941 roku zostali wysłani na polskie tereny przez Stalina. Albo podporządkują się politrukom jako „partyzanci”, albo zostaną wybici. 

„Ci chętnie się zgodzili, tym bardziej że wcale nie musieli zmieniać sposobu życia i nadal zajmowali się bandytyzmem” - zaznacza publicysta. 

„Po wojnie wspólnota rozbójnicza zasiliła szeregi bezpieki i partii, w roku 1981 nawet wystąpiła zbrojnie przeciwko niepodległościowym aspiracjom historycznego narodu polskiego, no a teraz przygotowuje w kraju grunt pod unijną, to znaczy niemiecką interwencję” - stwierdził. 

„Oczywiście już w drugim albo nawet trzecim pokoleniu - bo czas jak rzeka płynie” - podsumował Michalkiewicz. 

 ak/”Najwyższy Czas”

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook