Jedynie prawda jest ciekawa

Michalkiewicz: obóz zdrady nie odpuści Dudzie

10.08.2015

"Obóz zdrady i zaprzaństwa, czyli PO i "Gazeta Wyborcza" nie zejdzie z wojennej ścieżki".

Prezydent ma dwa samodzielne uprawnienia, to jest inicjatywa ustawodawcza oraz prawo weta, ale również one pozostają zależne od woli większości parlamentarnej. Obóz zdrady i zaprzaństwa, czyli PO i Gazeta Wyborcza nie zejdzie z wojennej ścieżki. Zobaczymy jaki będzie wynik tej wojny bo, im bliżej będzie do wyborów tym ta wojna się zaostrzy” – mówił Radiu Wnet Stanisław Michalkiewicz. Komentował w ten sposób zagrożenia, jakie stają przed nową prezydentura.

„Nad placem Piłsudskiego musiały unosić się opary obłudy, ponieważ nie wierzę, żeby minister Siemoniak oraz najwyższe dowódco wojskowe szczerze ślubowało i szczerze deklarowało chęć współpracy z nowym prezydentem” - uważa Michalkiewicz.

Dodaje, że trwa w Polsce wojna z siłami bezpieczniackimi, która przejęły władzę w chwili wprowadzenia stanu wojennego i do tej pory nie chce jej oddać. „Platforma Obywatelska została wyznaczona na pierwszy oddział szturmowy w tej wojnie, wystawiony przez bezpieczniacką soldateskę. To pokazuje, jak oni mają krótką ławkę, że muszą się posługiwać takimi szumowinami. Poziom PO pokazują te przepychanki wokół list wyborczych i wyznaczania 'jedynek'” - tłumaczy.

W jego ocenie „pomysł powołania przez prezydenta dudę specjalnej komisji dbającej o dobre imię polski, jest dobry”, a na początku mogłaby ona bronić naszej Ojczyzny przed Adamem Michnikiem, który jest przywódcą piątej kolumny w Polsce. „Mam nadzieję, że do żyję chwili, kiedy naczelny GW zostanie wyciągnięty za fraki i wywalony z Polski” – podkreślił redaktor Stanisław Michalkiewicz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook