Jedynie prawda jest ciekawa

Michalkiewicz o posłance .N: Wybatożyć na gołą d..ę

08.02.2017

Michalkiewicz w mocnych słowach skomentował zachowanie posłanki Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus, która z grupą osób zakłóciła w toruńskim liceum spotkanie o Żołnierzach Wyklętych.

Stanisław Michalkiewicz w mocnych słowach skomentował zachowanie posłanki Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus, która z grupą osób zakłóciła w toruńskim liceum spotkanie o Żołnierzach Wyklętych. Przybyli mieli nazwać Żołnierzy Wyklętych zbrodniarzami i zarzucać, że spotkanie jest agitacją polityczną.

Publicysta stwierdził, że posłanka powinna być "wybatożona na goła du**ę". Przyznał, że takie zachowanie powinno być karane goleniem na łyso, tak jak karano "gestapowskie kur**y".

- Wielce czcigodna pani posłanka Joanna Scheuring-Wielgus wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Nie wiem dokładnie czy ona, czy ci aktywiści zaczęli wykrzykiwać, że Wyklęci to zbrodniarze – skomentował felietonista.

I dodał: - To pokazuje, że błędem jest odrzucanie pochopne wszelkich tradycji, bo kiedyś, jeszcze za okupacji, to kur** gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. Później ten zwyczaj zaczął zanikać i kur** ubeckie nie były już strzyżone. Skutek mamy taki, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły się. Tak naprawdę, za takie wyskoki wielce czcigodna posłanka Scheuring-Wielgus powinna być wybatożona na gołą du***ę. Bo rzeczywiście są granice bezczelności i łajdactwa – powiedział.

[fot.youtube.com/TVASME]

„Super Express”/ems

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook