Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: Nic dziwnego, że KOD maszeruje w Dzień Konfidenta

01.06.2016

W ocenie Michalkiewicza Wojskowe Służby Informacyjny stale ingerują w polską scenę polityczną.

Stanisław Michalkiewicz w felietonie poświęconym bieżącym sprawom politycznym przekonuje, że premier Beata Szydło storpedowała pewne ambicje Komisji Europejskiej. „Niemcy nie po to wpompowały tyle forsy w budowę IV Rzeszy środkami pokojowymi, żeby teraz wszystko im się rozleciało – i to w dodatku z powodu jakiegoś frędzla w osobie pana Andrzeja Rzeplińskiego. (…) Nasza Złota Pani musiała powściągnąć brukselskich mandarynów przed pokusą przedwczesnego pokazania swojej władzy naszemu bantustanowi” - pisze dziennikarz w „Najwyższym Czasie”.

W ocenie Michalkiewicza Wojskowe Służby Informacyjny stale ingerują w polską scenę polityczną. „Tylko patrzeć, jak pod egidą filuta – na utrzymaniu żony – WSI zaczną kompletować nową klasę polityczną, nowych Umiłowanych przywódców – przede wszystkim spośród konfidentów, bo z kim będzie łatwiej ręcznie sterować nie tylko całym państwem, ale nawet wszystkimi segmentami życia publicznego, czerpiąc pełnymi garściami korzyści z okupacji nieszczęśliwego kraju” - czytamy.

Publicysta „Ncz!” nie widzi przyszłości w pozytywnych barwach: „Świadoma dyscyplina będzie egzekwowana na każdym szczeblu, a prostowaniem zapominalskich zajmie się resortowa „Stokrotka” albo znany z żarliwego obiektywizmu pan Lis lub pan Kraśko – chyba że zajdzie konieczność odwiedzin seryjnego samobójcy” - tłumaczy Michalkiewicz.

Jego zdaniem marsz KOD zaplanowany na 4 czerwca przypada na „Dzień Konfidenta”. „4 czerwca nie może kojarzyć się z żadnymi wolnymi wyborami, tylko z Dniem Konfidenta, przypadającym w rocznicę storpedowania przez obydwie storny umowy okrągłego stołu. (…) Nic dziwnego, że soldateska wyznaczyła termin kolejnej próby ogólnopolskich demonstracji właśnie na Dzień Konfidenta” - kpi Michalkiewicz.

LL, „Najwyższy Czas”

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook