Jedynie prawda jest ciekawa


Michalkiewicz: "Kopara" zatacza się od ściany do ściany

24.09.2015

Czy proces odróżnienia imigrantów od uchodźców stanie się "żyłą złota" dla elit III RP?!

"Falę uchodźców musi zagospodarować Straż Graniczna, nadzorowana oczywiście przez bezpieczniaków, dla których taka okazja to prawdziwy dar Niebios w postaci żyły złota. Właśnie dlatego nasza >Kopara<, zataczająca się do niedawna od ściany do ściany, została wreszcie nakręcona właściwym kluczem" - pisze Stanisław Michalkiewicz w artykule opublikowanym w "Najwyższym Czasie".

Zdaniem publicysty istotnym problemem jest to, kto i w jaki sposób będzie rozróżniał uchodźców od imigrantów ekonomicznych. "Czymże będą się kierować w tym rozeznaniu, jeśli nie gotowością delikwenta do udowodnienia swego statusu odpowiednią opłatą? Patrząc z tego punktu widzenia, niepodobnie nie radować się na widok fali uchodźców, która przecież dopiero zapowiada kulminację spowodowaną obowiązującym w UE prawem łączenia rodzin" - pisze Michalkiewicz. 


W jego ocenie proceder rozróżniania uchodźców od imigrantów ekonomicznych może być doskonałą okazją do zarobku przez wybranych przedstawicieli elit. "Dopiero w tym kontekście możemy ocenić moralne oburzenie, jakim postępactwo, na którego czoło obok Stanisława Cioska, jednym susem wskoczył Leszek Balcerowicz, zawrzało na widok sceptycznego stosunku do "uchodźców" zaprezentowanego przez mniej wartościowy naród tubylczy. Jakie tu mogą być wątpliwości, kiedy jest do zrobienia tak złoty interes?" - pyta publicysta. 


I dodaje: Nic zatem dziwnego, żę oficerowie prowadzący, którzy przecież też zostaną podłączeni do tej spółdzielni, podkręcili na pełny regulator agenturę nie tylko w niezależnych mediach głównego nurtu, ale i wśród sodomitów, którzy swoją drogą nie mogą się już doczekać syryjskich efebów" - kończy Michalkiewicz.

LL, Najwyższy Czas

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook